PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Finále Temple hudebního klání vyhráli The Duffs. Zahrají si tak na Mighty Sounds

Finále Temple hudebního klání vyhráli The Duffs. Zahrají si tak na Mighty Sounds

Úterý, 02.07.2013 / fotoreport

 

Nečekal jsem, že bude v pátek 28. června v budějovickém Velbloudu tak narváno, když se současně konalo otvírání Vltavy u Dlouhého mostu, kde hráli Prague Conspiracy a Wohnouti. Bylo. Do finále hudební soutěže Temple hudební klání se probojovaly kapely The Duffs a Pirates of the Pubs. Ve finále se vítěz volil tak, že 50 procent hlasů bylo na porotě a 50 procent na lidech, kteří hlasovali prostřednictvím lístků. Obě kapely zahrály parádně a podle fanoušků by měli vyhrát Pirates of the Pubs, ale ukázalo se, že porotě se více líbili The Duffs. Jelikož také měli nějakou podporu fanoušků, celé klání vyhráli a mohou si tak zahrát také na festivalu Mighty Sounds. Večer byl zároveň warm upem festu, a tak jako speciální host vystoupili američtí Nowherebound.

Přidejte si Kulturne.com na facebooku a mějte přehled o kultuře a soutěžích nejen na jihu Čech! www.facebook.com/Kulturnecom


Fotografie


Autor: Libor Fousek


Téma: Mighty sounds

Zemřela režisérská legenda Vojtěch Jasný

Dnes, v sobotu 16. listopadu, ve věku 93 let umřel režisér a scénárista Vojtěch Jasný, jedna z ikon československé kinematografie. Držitel dvou cen z Cannes, Křišťálového glóbu i Českého lva aj. byl kromě jiného autorem snímku Touha, Až přijde kocour nebo trezorového díla Všichni dobří rodáci. (dap) 

Související články

 

 
Kultura dnes


Znovu a líp

Divadlo
Spektrum Sezimovo Ustí
18.11.2019 od 19:00 hod.

 

Jak byla vosa Marcelka ráda, že je

Divadlo / pro děti
Dům kultury Milevsko
18.11.2019 od 09:15 hod.