PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Festival Mighty Sounds zahájil předprodej vstupenek na jubilejní desátý ročník

Festival Mighty Sounds zahájil předprodej vstupenek na jubilejní desátý ročník

Pondělí, 04.11.2013 / fotoreport

 

 Festival Mighty Sounds spustil úderem deváté hodiny pondělí 4. listopadu předprodej na jubilejní desátý ročník. Jedna z největších tuzemských žánrových akcí se uskuteční v termínu 11. až 13. července 2014 opět na letišti Čápův dvůr v Táboře.

Festival je tradičně celoevropsky oceňovanou přehlídkou toho nejlepšího z punkrocku, rock’n’rollu, punku, ska, reggae, rockabilly, hardcoru a dalších žánrů. V posledních letech se akce stala oblíbenou i u širšího publika díky unikátnímu line-upu, doprovodnému programu, skvělé atmosféře a servisu pro návštěvníky i účinkující. Popularita Mighty Sounds každoročně narůstá i u zahraničních fanoušků.

Desáté vydání festivalu se chystá ve velkém stylu. Už během roku začnou organizátoři slavit, 6. února 2014 například dovezou do pražského Lucerna music baru kapelu Skindred, která nadchla publikum na letošním Mighty Sounds. Na oficiální videovzpomínku na letošní ročník se můžete podívat zde: http://youtu.be/8XH2Qv2hxDo

Vstupenky na Mighty Sounds 2014 lze nyní pořídit za 790 Kč ve velmi limitované edici první vlny předprodeje, a to třemi způsoby: na dobírku přes stránky www.mightysounds.cz, v síti SMS Ticket nebo v obchodu Crossphere v Praze. Kromě klasické vstupenky je opět možné koupit Superticket s dárkovým balením a nově také lístek do festivalového zázemí, takzvaný Backstage ticket, který organizátoři nabízí ve striktně omezeném množství 200 kusů.

Stejně jako v loňském roce festival nabídne možnost stanování u auta v Parking Campu nebo stanování v nadstandardně vybaveném stanovém městečku Camp Village DeLuxe.
Všechny informace o předprodeji lze nalézt na http://www.mightysounds.cz/cz/predprodej-vstupenek/, Kulturne.com bude jako partner Mighty Sounds rovněž průběžně informovat. 


Autor: dap -i -


Téma: Mighty sounds

Smuténka: Zemřel člen Monty Pythonů Terry Jones

Světem letí blesková zpráva. Zubatá si přišla pro herce, komika, režiséra a člena Monty Pythonů Terryho Jonese. Zemřel ve věku 77 let, od roku 2016 bojoval s demencí. Jones spolurežíroval filmy Monty Python a Svatý Grál, Monty Python: Život Briana a Smysl života. Krom toho se věnoval tvorbě dokumentárních filmů, seriálům (Mladá Indiana Jones),napsal i bezmála 20 knih pro děti. (dap) 

Související články

 

 
Kultura dnes


Seminář grafologie pro pokročilé

Ostatní / workshop
Dům kultury Milevsko
23.01.2020 od 17:00 hod.

 

Bratři Ebenové

Hudba / koncert
Divadlo Fráni Šrámka
23.01.2020 od 19:00 hod.

 

Jaroslav Chobot, Eva Šenkyříková - Písmo AYA

Výstava / obrazy, objekty, fotografie
Galerie U Radnice
23.01.2020 - 20.03.2020 od 10:00 hod.
vícedenní akce