PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Desátý ročník festivalu Mighty Sounds bude. Chystají se na něj Everlast i Perkele!

Desátý ročník festivalu Mighty Sounds bude. Chystají se na něj Everlast i Perkele!

Středa, 04.06.2014 / článek

 

Pořadatelé festivalu Mighty Sounds se chystají na jubilejní, desátý ročník. Ten se uskuteční 11. až 13. července v Táboře na letišti Čápův dvůr a letos nabídne mimořádně vyvážený žánrový zážitek, umocněný nejlepší dostupnou zvukovou technikou. Festival nezlomila ani vysoká pokuta od hygienické stanice. Petice za úpravy hlukových norem pro jednorázové kulturní akce pod širým nebem stále trvá

Přestože festival Mighty Sounds čelí mimořádně vysoké pokutě za hluk od Krajské hygienické stanice, o které Kulturne.com podrobně informovalo (zde), letošní přípravy to v žádném případě nijak neohrožuje.

V petici, kterou se organizátoři rozhodli sepsat proti nesmyslně nastavenému zákonu a ve které bojují za úpravy hlukových norem pro jednorázové kulturní akce pod širým nebem, navíc v tuto chvíli nasbírali už přes 10 000 podpisů. Podpisy se nadále budou sbírat i přes léto. Děkujeme všem, kdo naše snažení podporují a kdo podepsali,“ říká za pořadatele Jakub Siňor.

Na Mighty Sounds letos vystoupí skvělí folk-punkoví Dropkick Murphys, oi! parta Perkele, nadžánroví hudební bojovníci Irie Révoltés, luxusní psychobilly punk Nekromantix, hardcoroví Stick to your guns nebo Evergreen Terrace, výtečné reggae přiveze Tanya Stephens & Royal Roots Band, ska zastoupí The Slackers nebo ska punkoví Talco a nejnověji byl potvrzen legendární folkový zpěvák Everlast.

Z českých kapel má Mighty Sounds all star tým: Sto zvířat, Hentai Corporation, Vladimir 518 & Live Band nebo Fast Food Orchestra i s Dr. Karym a celá řada dalších.
Celý program je mnohem bohatší, kompletní line-up lze nalézt na http://www.mightysounds.cz/cz/program/.

Letošní akce bude navíc opatřena nejlepší zvukovou technikou, která je v České republice v současnosti k dispozici, takže si návštěvníci budou moci vychutnat zvuk na světové úrovni.

Vstupenky na festival se letos prodávají rychleji než v jiných letech a vše nasvědčuje tomu, že v červenci v Táboře proběhne jeden z nejkvalitnějších ročníků. V tuto chvíli je možné lístky nejlevněji pořídit za 1130 Kč v pražském klubu Rock Café nebo v táborském Flipshopu, za 1190 Kč jsou v prodeji na stránkách festivalu nebo v sítích SMS Ticket, Ticketportal, Eventim a Ticketpro.

Videopozvánka:Autor: dap, i -


Téma: Mighty sounds

Související články

 

 
Kultura dnes


Formaggi della bella italia

Ostatní / setkání / ochutnávka
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
28.02.2020 od 19:00 hod.

 

Pod sněhem

Divadlo / drama / Trefná psychologická sonda
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - malý sál
28.02.2020 od 19:00 hod.

 

Ples města Milevska

Hudba
Dům kultury Milevsko
28.02.2020 od 19:30 hod.

 

Večer s písničkáři: BARA a Fabian Berka

Hudba / koncert
Garage Tábor
28.02.2020 od 20:00 hod.