PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Delilahs 77 se opět představili ve Velbloudovi. Asistovali jim NANO

Delilahs 77 se opět představili ve Velbloudovi. Asistovali jim NANO

Neděle, 24.02.2013 / fotoreport + článek

 

 Ve čtvrtek 22. února se v Budějovicích konal koncert kapel, které si jistě Velbloud a jeho osazenstvo dobře pamatuje. Představili se švýcarští Delilahs 77 a pražští NANO. A jak celý koncert vypadal?

Samotný koncert začal kolem 21:20, kdy se na podium vrhli NANO s takovou dravostí, že na ni v tu dobu ještě nebyli diváci pořádně připraveni! Neuvěřitelná energie byla vidět nejen na zpěvačce, velmi půvabné Marqueet, ale na celé kapele. Naposledy, když na podzim v Budějovicích vystupovali, povedlo se jim roztančit celý klub plný vysokoškoláků.

Chvíli před jedenáctou se k mikrofonu postavila další slečna. Ta však již nebyla z NANO, nýbrž z trochu více rockovějších Delilahs 77. Většina lidí byla již v té správné náladě z konce první kapely, takže se na švýcarský rock´n´roll ještě více rozjeli!

Delilahs 77 si museli koncert z podia velmi užívat. Vždyť i posledně se jim tu líbilo právě kvůli skvělé náladě při samotném vystoupení! Do Velblouda nakonec dorazilo přibližně 80 lidí, na závěrečnou after party jich ovšem tolik zdaleka nezůstalo.

Jak se zdá, oběma kapelám se v Budějovicích líbí. Doufejme, že nás i v budoucnu potěší svým dalším koncertem. Pokud byste opravdu stáli o to slyšet Delilahs 77 ještě teď, není nic jednoduššího, než se mrknout na jejich stránky a zajet se podívat na jednu z dalších zastávek během turné, které momentálně jedou.

NANO je kapela, která vznikla v roce 2010. Skládá se z lidí, které můžete znát i z jiných kapel. Zpěvačka Marquet (ex-Basta Fidel), kytarista Hadži (ex-Panama), basista Květák (ex-Prague Ska Conspiracy) a bubeník Matouš (ex-Pinking Shears). V loňském roce vydali své debutní album s názvem 2am Bedroom Songs.

Delilahs 77 aneb živelný punk-rock ze sedmdesátých let! Kytaru a basu si střídají dvě sympatické rockery s jejich neméně vyzývavým kolegou. Jejich koncerty jsou nabité energií a smrdí potem. Kdo nezažil, nepochopí!


Fotografie


Autor: Jakub Axman

Odešel Michal Maudr alias DJ Loutka, legenda

 Podle zatím blíže nespecifikovaných událostí česká hudební scéna přišla o legendu, DJ Loutku. Letos oslavil 51. narozeniny. Michal Maudr DjLoutka byl jedním ze zakladatelů klubové scény v ČR a jedním z prvních hráčů české houseové hudby, žánru zůstal věrný. V roce 1993 spoluzaložil agenturu Roxydust house. Hrál po boku světových jmen jako Carl Cox, Dj Sneak, Terry Francis, Darren Emmerson, Chemical Brothers, Jazzanova, Underworld aj. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Ondřej Kříž a Jirka Řapek u Stánku

Hudba / koncert
Stánek - Žižkovo náměstí
20.08.2018 od 20:00 hod.

 

Láska všemi deseti

Kino / film
Stánek - Žižkovo náměstí
20.08.2018 od 21:00 hod.