PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Cheiron T vzal návštěvníky Střelnice do doby babiček a prababiček

Cheiron T vzal návštěvníky Střelnice do doby babiček a prababiček

Středa, 12.06.2013 / fotoreport

 

V pátek 7. června se ve velém sále táborské Střelnice konala benefice na podporu činnosti obecně prospěšné společnosti Cheiron T. Akce se nesla v duchu prvorepublikových „čajů o páté“. Swing Band Tábor pod taktovkou Jakuba Valeše přenesl návštěvníky o pár desítek let zpátky. Richard Vlasák pak komentoval fotografie z archivu nejdéle působícího českého foto-ateliéru Šechtl a Voseček, připomněl tak Tábor našich babiček a prababiček.

Benefiční výtěžek činí 71 350 korun. "Za tento krásný výtěžek bychom chtěli poděkovat všem zúčastněným, generálnímu partnerovi benefice společnosti Mayzus Investment Company a Minipivovaru Mayzus Chotoviny, hlavním partnerům - Swing Bandu Tábor a Restauraci Střelnice, partnerům – firmám Eremiáš stavební, s.r.o. a Kolovrat ČM, s.r.o. a všem ostatním, kteří podpořili tuto akci a přispěli tak k její realizaci," říká pracovník Tomáš Bílý.

Obecně prospěšná společnost Cheiron T provozuje komunitní centrum, které svými aktivitami a svým respektem ke specifické životní situaci každého člověka vytváří mosty mezi lidmi v Táboře. Povzbuzuje a motivuje místní k tomu, aby mohli s pocitem svobody, dobrovolnosti a odpovědnosti stát na vlastních nohou a přispět k vytváření společné budoucnosti.

V rámci Cheiron T, o.p.s. provozuje Komunitní centrum pro děti a mládež Cheiron T, které je rozděleno do dvou klubů – Klub pro mladší (6 – 14 let) a Klub pro starší (15 – 26 let). Dále pracuje s předškolními dětmi (do 5 let), rodinami a celou romskou komunitou, v neposlední řadě s odbornou i laickou veřejností.

Přidejte si Kulturne.com na facebooku a mějte přehled o kultuře a soutěžích nejen na jihu Čech! www.facebook.com/Kulturnecom


Fotografie


Autor: David Peltán

Odešel Michal Maudr alias DJ Loutka, legenda

 Podle zatím blíže nespecifikovaných událostí česká hudební scéna přišla o legendu, DJ Loutku. Letos oslavil 51. narozeniny. Michal Maudr DjLoutka byl jedním ze zakladatelů klubové scény v ČR a jedním z prvních hráčů české houseové hudby, žánru zůstal věrný. V roce 1993 spoluzaložil agenturu Roxydust house. Hrál po boku světových jmen jako Carl Cox, Dj Sneak, Terry Francis, Darren Emmerson, Chemical Brothers, Jazzanova, Underworld aj. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Ondřej Kříž a Jirka Řapek u Stánku

Hudba / koncert
Stánek - Žižkovo náměstí
20.08.2018 od 20:00 hod.

 

Láska všemi deseti

Kino / film
Stánek - Žižkovo náměstí
20.08.2018 od 21:00 hod.