PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Aneta Langerová se s technickými problémy v Třeboni vyrovnala skvěle. Odměnou jí byl potlesk ve stoje.

Aneta Langerová se s technickými problémy v Třeboni vyrovnala skvěle. Odměnou jí byl potlesk ve stoje.

Úterý, 17.02.2015 / fotoreport

 

Ve čtvrtek 12.února zavítala do třeboňského divadla  zpěvačka Aneta Langerová s kapelou. Teprve druhá zastávka turné Na Radosti 2015 hudebníky pěkně potrápila. V třeboňském divadle došlo tak trochu ke „vzpouře strojů“. Hned po několika tónech efektního úvodního tématu, při Anetině nástupu na setmělé pódium, se rozezněl uši drásající požární alarm.

Doposud navozená atmosféra byla ta tam a tak se po vyřešení problému zpěvačka rozhodla zahájit vystoupení znovu. Nezazpívala si však na dlouho. V reproduktorech začalo cosi šumět a po chvíli začal zvuk úplně vypadávat. Nakonec Aneta poprosila publikum o strpení a „odhlasovala se“ přestávka, že prý technici musí najít chybu, která je pravděpodobně v jednom z mnoha kabelů na pódiu. Po necelé půlhodině (zatím neúspěšného) hledání se kapela sesedla na okraj pódia a zahrála několik písní unplugged. Do posledního místa naplněnému divadlu se tak dostalo neopakovatelného zážitku. Nejen kvůli tomu, ale i díky Anetině skvělému přístupu – na situaci reagovala velice pokorně a zároveň vtipně, vzalo publikum technické potíže s nadhledem, za což bylo náležitě odměněno.

Problém byl nakonec vyřešen a celé divadlo tak mohla prodýchat silná atmosféra venkova, starých lidských příběhů a pokory k přírodě, umocněná mistrně zvládnutou prací se světly.

Rozhovor s Anetou Langerovou naleznete ZDE 


Fotografie


Autor: Jana Škrabánková