PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Od zakladatele Rage against the Machine po bratry Cavalerovy. Na Exit festivalu sílí kytarový zvuk

Od zakladatele Rage against the Machine po bratry Cavalerovy. Na Exit festivalu sílí kytarový zvuk

Úterý, 14.05.2024 / zpráva

 

Zuřivé riffy budou letos od 10. do 14. července na EXIT Festivalu rezonovat srbskou Petrovaradínskou pevností. K již dříve ohlášenému line-upu v čele s jedním z nejinovativnějších kytaristů všech dob, hnací silou Rage Against the Machine a Audioslave, Tomem Morellem, a nezastavitelnými The Exploited, se nyní přidávají bratři Cavalerové, zakladatelé legendární Sepultury, kteří na Pevnosti vystoupí poprvé společně a přivezou zvuk jedné z největších heavymetalových kapel historie.

Premiérově se představí také Altin Gün, nizozemská kapela s mezinárodní kariérou pěstující autentický orientální rockový zvuk, a světová senzace z Maďarska, megapopulární Azahriah, který se loni stal nejmladším hudebníkem, který kdy vyprodal budapešťskou Sportovní arénu, a čekají ho tři vyprodané koncerty na národním stadionu Puskas Arena před více než 150 000 fanoušky. Rovněž přímo ze svého prvního velkého evropského turné přijede nejpopulárnější regionální kapela Joker Out.

Na kultovní Visa Fusion stage vedle již dříve ohlášených Villagers of Ioannina City a českých zástupců Lakeside X přijíždí silná regionální sestava ve složení Eyesburn, Ritam nereda a makedonští Funk Shui, zatímco hromovému zvuku na Explosive stage budou vévodit americké punkové ikony The Casualties, již dříve ohlášená legendární kapela Coroner, která v Srbsku vystoupí poprvé, a také Ratos de Poaro, Uada, Conflict a celá řada hardcore, metalových a punkových kapel.

Další ročník festivalu EXIT, který se ponese v duchu hesla EXIT Starseeds "Společně probouzíme naše supersíly", se bude konat od 10. do 14. července v Petrovaradínské pevnosti v Novim Sadu. Nultý den je vyhrazen speciálnímu vystoupení Starseeds Takeover na Tesla Universe stage.

Čtyřdenní a jednodenní vstupenky za nejvýhodnější cenu jsou k dispozici zde.


Fotografie


Autor: -i-