PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Footfest v Želči bude. Program nabídne českou klasiku, fotbal i program pro děti

Footfest v Želči bude. Program nabídne českou klasiku, fotbal i program pro děti

Neděle, 05.05.2024 / zpráva

 

Od 12. do 13. července se na fotbalovém hřišti v Želči u Tábora uskuteční další ročník festivalu Footfest, a to oproti předchozím oznámením o konci této akce. Festivalovou produkci vzala do rukou nová pořadatelská parta a slibuje pestrou paletu hudebních žánrů a zážitků. Footfest totiž není jen hudební festival, ale je to také fotbalový turnaj v malé kopané, doprovodný program pro děti v čele s populárními Čiperky, dětskou tančírnou a gastronomickými zážitky.

Hudební program 
zahrnuje české stálice Rybičky 48, Škwor, Queenie, Jelen, Pokáč či Krucipüsk, Protheus a další kapely jako Panoptiko, Komunál, Gaia Mesiah, Civilní Obrana, Pekař, Jakub Děkan, SPS, Cocotte Minute, a Peshata. 

Zatímco se hudba stará o duši, gastronomická nabídka potěší chuťové buňky návštěvníků. Těšit se můžete na širokou škálu stánků s českou klasikou a moderními pokrmy, včetně vegetariánských a veganských možností. 

Vstupenky jsou nyní v prodeji za cenu 1090 Kč. Spolu s vstupenkami nabízí festival i možnost rezervace parkovacích míst. Pro ty, kteří plánují spojit festivalovou návštěvu s kempováním, pořadatelé připravili speciální parkoviště pro auta se stanem. 

Více informací najdete na webu footfest.cz/  a sociální síti Facebook ZDE.  

 


Autor: - i, David Peltán -