PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Kapely zahrají o Velikonoční neděli pro Denisu

Kapely zahrají o Velikonoční neděli pro Denisu

Úterý, 04.04.2023 / článek

 

Letošní velikonoční koncert s rockovou operou Jesus Christ Superstar bude věnován Denise a nadačnímu fondu P3tule. Sedmnáctý ročník benefiční akce Velikonoce s Jesusem se uskuteční v sále Střelnice v Táboře o Velikonoční neděli - neděli Dobrého pastýře 9. dubna. Před rozsáhlým rockovým tělesem Tábor Superstar Bandu zahrají muzikantští kolegové s novým táborským projektem Heather a spřátelená Cihelna a spol.

Výtěžek z letošní benefice chce pomoci táborskému nadačnímu fondu P3tule, který je zaměřen na pomoc při všestranném zvyšování kvality života onkologicky nemocných dětí a mladistvých. Konkrétně bude pomoc směřovaná pro Denču, žákyni osmého ročníku táborské základní školy. V současnosti povinnou školní docházku plní při základní škole v Motole.

Diagnóza Ewingův sarkom přinesla kromě jiného právě nutnost izolace od kolektivu z důvodu snížené imunity v důsledku probíhající chemoterapie. "Jde o mimořádnou zátěž i pro Denisino nejbližší rodinné okolí a chtěli bychom touto sbírkou společně s vámi, návštěvníky koncertu a přispěvateli sbírky, pomoci jak jen to půjde. Těšíme se večer, kde hudba propojí diváky i účinkující v opravdické dimenzi velikonočního příběhu – vzájemné lidské pomoci," říká pořadatelský tým organizace Fest 2004.

Přispět Denise a táborskému nadačnímu fondu P3tule mohou zájemci už nyní na portálu Donio.cz, kde jsou také uvedeny podrobnější informace o veřejné sbírce.

Předprodej vstupenek na koncert 17. Velikonoce s Jesusem už běží, a to ZDE. Akce se bude konat ve velkém sále spolkového domu Střelnice v Táboře, kde budou k dispozici místa k stání, v obou přísálích pak místa k sezení. Do obou typů prostor stojí vstupenka stejně a neslouží pro rezervaci konkrétního místa. Cena lístku v předprodeji je 200 Kč, na místě v den koncertu pak 250 Kč.

"Děkujeme pořadatelům Táborského festivalu vína, kultury a jídla za umožnění použití jejich předprodejní aplikace a nabídnout divákům bezpečné online prostředí pro zakoupení vstupenky," doplňují pořadatelé.

Video s Denisou ZDE.


Fotografie


Autor: Petr Vavruška, David Peltán