PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2023 přeje tým Kulturne.com

Příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2023 přeje tým Kulturne.com

Pátek, 23.12.2022 / článek

 

Rok 2022 se chýlí ke konci, a tak je na čase bilancovat. Než tak ale učiníme, chtěli bychom popřát všem našim čtenářům klidné Vánoce a úspěšný nový rok 2023. Pořadatelům kulturních, společenských a sportovních akcí přejeme nadále pevné nervy, hodně elánu a vytrvalé a tolerantní návštěvníky plných pochopení.

Naše redakce vám v letošním roce přinesla celkem 218 článků. Od počátku serveru v roce 2008 je to už 6.570 článků a galerií. Všechny z nich naleznete v našem archivu. Poděkování ale patří všem dobrovolníkům - přispěvovatelům v čele s šéfredaktorem a fotografem Davidem Peltánem, reportérce a recenzistce Wendy Šimotové, reporterům Petru Hejnovi, Františku Cimlovi, Janě Škrabánkové, Václavu Turkovi a dalším.

Děkujeme také všem, kteří přidáváte pozvánky a plakáty na akce. I díky vám, jsme letos zobrazili pozvánky na 1.426 akcí a pomohli je propagovat. Celkem je to pak 15.793 akcí.

Jihočeský kulturní magazín Kulturne.com oslaví v příštím roce 15. narozeniny. Jediné, co vám můžeme slíbit, že se občanky dočkáme a že budeme i nadále zdarma pro vás. A kdybyste chtěli pomoci a přiložit ruku k dílu coby pisatel, fotograf, plnič akcí do kalendáře, stačí napsat na david.peltan@kulturne.com. 


Autor: - JP -