PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Vánoce na Dramoxu. Nadělit můžete online divadelní představení

Vánoce na Dramoxu. Nadělit můžete online divadelní představení

Čtvrtek, 22.12.2022 / článek

 

 Sháníte originální dárek na poslední chvíli? Vánoční poukaz do divadla online vás může zachránit. Díky Dramoxu můžete zhlédnout víc než 300 představení nejen z oblíbených českých divadel. 

Na Dramox.cz si z nabídky komedií, dramat i pohádek vyberou všichni milovníci kultury. Obdarovat můžete poukazem na jeden, tři, šest měsíců nebo jeden rok, během nichž je možné zhlédnout desítky představení z populárních českých divadel jako Dejvické divadlo, Ypsilonka, Divadlo v Dlouhé, Divadlo Na Fidlovačce, Jihočeské divadlo aj. Dárkové poukazy pořídíte zde. Po zaplacení přijdou na e-mail. K dispozici jsou i klasické papírové vouchery. Dárek navíc potěší hned dvakrát, protože z částky Dramox posílá divadlům, hercům a tvůrcům více než polovinu výdělku.

Vánoce s divadlem 

Na vánoční hostinu Dramox nachystal několik divadelních lahůdek. Na sváteční náladu se můžete naladit jihočeským rybím předkrmem a užít si Českou mši vánoční v netradičním scénickém pojetí. Představení Hej Mistře Jihočeského divadla kromě tradiční skladby nabízí i výběr ze Svatoroční muziky Adama Václava Michny z Otradovic.

Přípravu kapra i další štědrovečerní patálie můžete prožít během Vánočních večerů živě z Ypsilonky. A pak už přijde čas pustit se do hlavního chodu – samozřejmě do Shakespeara servírovaného ve dvou variantách! Shakespeare po dejvicku potěší vaše smyslové buňky skvělým hereckým obsazením v Zimní pohádce, hradecký recept Davida Drábka zase více ocení ti, kdo rádi experimentují. S jeho Richardem III. se v hýřivém kabaretu v podání Klicperova divadla rozhodně nudit nebudete. A jako sladkou tečku si dopřejte pohádky. Křehký příběh O bílé lani z Divadla Drak okouzlí stínohrou a skvělou hudbou Jiřího Vyšohlída. O sváteční noci také vrcholí putování za Vánoční hvězdouzlínského Divadla Scéna, a pak už jen nezbývá než si přát Hurvínkovo přání… nebo vaše tajné.


Autor: -i, dap-

V úterý 4. dubna se dožije 101 let herečka Alexandra Myšková

S herečkou Alexandrou Myškovou, která oslaví 4. dubna úctyhodné 101. narozeniny přineslo Kulturne.com rozhovor obsahující dvě videa  dobové fotografie. Následně i v prosinci nahrála intro ke skladbě Modlitba za mír, jelikož se s redaktorem Petrem Hejnou při zmíněném rozhovoru, vedeném místy v rozverné náladě, na brzké hudební spolupráci dohodli. Paní Sašu, jak ji přátelé říkají, je tedy možno vidět a slyšet ZDE. Na ČT1 v úterý 4. dubna od 21:05 hodin si nenechte ujít premiérové vysílání 13. komnaty Alexandry Myškové. (ph)
 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Dymytry & Hämatom CZtour 2023

Hudba / koncert
Hotel Palcát
01.04.2023 od 18:00 hod.

 

100 let tradic československé myslivosti

Výstava / 100 let tradic československé myslivosti
Lovecký zámek Ohrada
01.04.2023 - 30.07.2023
vícedenní akce

 

„České myslivosti zdar a škůdcům zmar!“ aneb Vhledy do české myslivecká historie a současnosti

Výstava / „České myslivosti zdar a škůdcům zmar!“ aneb Vhledy do české myslivecká historie a současnosti
Lovecký zámek Ohrada
01.04.2023 - 31.10.2023
vícedenní akce

 

Voda? Voda!

Výstava / Voda? Voda!
Lovecký zámek Ohrada
01.04.2023 - 22.06.2023
vícedenní akce