PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


One Spirit a hvězdní hosté opět pomáhali malému Adámkovi

One Spirit a hvězdní hosté opět pomáhali malému Adámkovi

Čtvrtek, 08.09.2022 / fotoreport + článek

 

Stejně jako loňský rok se i letos táborská kapela One Spirit rozhodla pomoci malému Adámkovi Mihálovi, který trpí vzácným genetickým onemocněním, a usnadnit mu tak jeho nelehkou cestu životem. Tentokrát se ovšem členové kapely rozhodli pojmout vše s větší parádou a prestiží.

Kromě kapely Utíkej! – ta na podporu Adámka hrála na Kozím Hrádku i loňský rok – přizvali i hvězdy českého rocku. Zrodil se tak první a snad ne poslední ročník Spirit festu, kde vystoupil krom zmíněných kapel i Aleš Brichta Trio, Láďa Křížek, Miloš Dodo Doležal a Jarek Filgas Band.

Pro návštěvníky bylo připravené i občerstvení v místním stánku, nechybělo dobré pivo a především…všude vládla fantastická atmosféra. Celá akce je jedinečným důkazem toho, že hudba a umění všeobecně spojovala dobré úmysly a jeho fanoušky vždy v jednotný a pevný celek, který dokáže skvělé a důležité věci. Výtěžek z festivalu poputuje přímo k Adámkovo rodičům a pomůže tak pokrýt část nákladů na léčbu a rehabilitace, které Adámek potřebuje k tomu, aby se mu s jeho nemocí lépe žilo a mohl se, i přes velká omezení, radovat ze světa stejně jako každé zdravé dítě.


Fotografie


Autor: Wendy Šimotová