PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Kapela Zrní roztančila lidi v Tempu. Dubnový program klubu otevře Ventolin

Kapela Zrní roztančila lidi v Tempu. Dubnový program klubu otevře Ventolin

Pátek, 01.04.2022 / fotoreport

 

Kapela Zrní navštívila budějovický klub Tempo, sídlící v budově Slavie. Publikum jako obvykle v klidu nenechala a klub tepal skvělou atmosférou. Dubnový program načne dnes, v pátek 1. dubna od 20 hodin, electro mág Ventolin a HRTL. 

"Tentokrát zahájí dubnový program mejdanem roku s analogovým mágem a mistrem křišťálově čistého zvuku, v mainstreamové elektronice ten nejpovolanější David Doubek aka Ventolin. Po boku mu bude se svým klubkem kabelů a vlastnoručně vyrobených synťáků neméně výrazný umělec Leoš Hort aka HRTL. Taneční rytmus a poctivé analogové elektro, které opravdu nemá s djingem nic společného, ovšem stále sílí a houpat se v klubu budou nepochybně i náhodní kolemjdoucí," říká za klub Adéla Kolářová.

23. dubna přivítá klub milovníky alternativy, noisu a dalších subžánrů - vystoupí kombo kapel OTK, Tábor, Absolutně černé těleso a Manollo. Ke konci dubna pak čeká klub rock'n'rollový večírek v podání The Drain, budějckých punkáčů Prášek proti blbosti a pražských Burning Steps. Další program klubu najdete ZDE


Fotografie


Autor: Lee Lou

Tanec v zrní v písecké Sladovně

V pátek 31. března se v písecké Sladovně koná prezentace unikátního projektu Tanec v zrní, který se v prostorách galerie konal na podzim 2022. Tanec v zrní tvořilo pět třídenních uměleckých rezidencí, v rámci kterých hledaly skupiny tanečníků, choreografů, dramaturgů a filmařů společnou řeč v šestnácti tunách zrní. Projekt dramaturgicky vedl scénograf Tomáš Žižka a ředitel Sladovny Adam Langer. "Každý workshop se konal za přítomnosti jiného filmaře nebo celého týmu filmařů. V návaznosti na rezidence vznikly krátké taneční filmy, jejichž oficiální premiéra proběhne v rámci tohoto setkání. Moc nás baví propojovat nejen děti a dospělé, ale i různá odvětví: tanec, divadlo, hudbu, výstavu, film a hrát si s odlišnými uměleckými prostředky, hledat společnou řeč," vysvětluje Adam Langer. Více info v události ZDE. (dap)
 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Poznáváme a chráníme přírodu

Výstava / vernisáž
Spektrum Sezimovo Ústí
24.03.2023 od 17:00 hod.

 

Svišti v orchestřišti

Hudba / koncert / filmová hudba - rock - swing
Městská knihovna Tábor, Jiráskova 1775, 390 01 Tábor
24.03.2023 od 16:30 hod.

 

Jeden svět v Táboře 2023

Kino / film / dokument / Festival dokumentárních filmů o lidských právech
Kino Svět, Don, Jednota, Sklep, Bejvák
24.03.2023 - 26.03.2023 od 18:00 hod.
vícedenní akce

 

PRECEDENS

Hudba / koncert / Rock
mcJORDÁN, Budějovická 14, Tábor
24.03.2023 od 20:00 hod.