PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Kapela Zrní roztančila lidi v Tempu. Dubnový program klubu otevře Ventolin

Kapela Zrní roztančila lidi v Tempu. Dubnový program klubu otevře Ventolin

Pátek, 01.04.2022 / fotoreport

 

Kapela Zrní navštívila budějovický klub Tempo, sídlící v budově Slavie. Publikum jako obvykle v klidu nenechala a klub tepal skvělou atmosférou. Dubnový program načne dnes, v pátek 1. dubna od 20 hodin, electro mág Ventolin a HRTL. 

"Tentokrát zahájí dubnový program mejdanem roku s analogovým mágem a mistrem křišťálově čistého zvuku, v mainstreamové elektronice ten nejpovolanější David Doubek aka Ventolin. Po boku mu bude se svým klubkem kabelů a vlastnoručně vyrobených synťáků neméně výrazný umělec Leoš Hort aka HRTL. Taneční rytmus a poctivé analogové elektro, které opravdu nemá s djingem nic společného, ovšem stále sílí a houpat se v klubu budou nepochybně i náhodní kolemjdoucí," říká za klub Adéla Kolářová.

23. dubna přivítá klub milovníky alternativy, noisu a dalších subžánrů - vystoupí kombo kapel OTK, Tábor, Absolutně černé těleso a Manollo. Ke konci dubna pak čeká klub rock'n'rollový večírek v podání The Drain, budějckých punkáčů Prášek proti blbosti a pražských Burning Steps. Další program klubu najdete ZDE


Fotografie


Autor: Lee Lou

Pokáč přiveze do Tábora show z O2 areny. Bude poslední v roce

 Oblíbený písničkář Pokáč přiveze do táborského Hotelu Palcát svou show, s níž vystoupil v naprosto plné pražské O2 areně, kde s ním jeho písničky zpívalo 14 tisíc lidí od dětí po dospělé. Koncert, který se uskuteční v pátek 7. října od 20 hodin, bude Pokáčovo posledním letošním vystoupení v České republice. Táborský festival vína, jídla a kultury tímto koncertem ukočí svůj 14. ročník. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji ZDE. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


senior bez nehod

Ostatní / divadelní přednáška
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
06.10.2022 od 13:00 hod.

 

Kurz korálkování

Ostatní / workshop / od 6 - 120 let
Dům kultury Milevsko
06.10.2022 od 16:00 hod.