PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Kapela Zrní roztančila lidi v Tempu. Dubnový program klubu otevře Ventolin

Kapela Zrní roztančila lidi v Tempu. Dubnový program klubu otevře Ventolin

Pátek, 01.04.2022 / fotoreport

 

Kapela Zrní navštívila budějovický klub Tempo, sídlící v budově Slavie. Publikum jako obvykle v klidu nenechala a klub tepal skvělou atmosférou. Dubnový program načne dnes, v pátek 1. dubna od 20 hodin, electro mág Ventolin a HRTL. 

"Tentokrát zahájí dubnový program mejdanem roku s analogovým mágem a mistrem křišťálově čistého zvuku, v mainstreamové elektronice ten nejpovolanější David Doubek aka Ventolin. Po boku mu bude se svým klubkem kabelů a vlastnoručně vyrobených synťáků neméně výrazný umělec Leoš Hort aka HRTL. Taneční rytmus a poctivé analogové elektro, které opravdu nemá s djingem nic společného, ovšem stále sílí a houpat se v klubu budou nepochybně i náhodní kolemjdoucí," říká za klub Adéla Kolářová.

23. dubna přivítá klub milovníky alternativy, noisu a dalších subžánrů - vystoupí kombo kapel OTK, Tábor, Absolutně černé těleso a Manollo. Ke konci dubna pak čeká klub rock'n'rollový večírek v podání The Drain, budějckých punkáčů Prášek proti blbosti a pražských Burning Steps. Další program klubu najdete ZDE


Fotografie


Autor: Lee Lou

SMUTÉNKA: Na cestu za manželkou Libuší Šafránkovou se vydal herec Josef Abrahám

Za svou životní Popelkou, herečkou Libuší Šafránkovou, se vydal přední český filmový i divadelní herec Josef Abrahám. Bylo mu 82 let. Uplynulé měsíce ho trápily obtíže se srdcem a další neduhy. Držitel divadelní Ceny Thálie za celoživotní mistrovství ztvárnil kromě nespočtu divadelních rolí také kolem 200 filmových a seriálových. Kromě toho, že se objevil ve Formanově Černém Petrovi, exceloval ve snímcích jako Vrchní, prchni!, Marečku, podejte mi pero!, Kulový blesk, Šakalí léta, Městem chodí Mikuláš, Obsluhoval jsem anglického krále, Anděl Páně 2 a dalších, nezapomenutelná role je samozřejmě doktor Blažej v Dietlově seriálu Nemocnice na kraji města. Jeho mottem bylo: „Když už to není sranda, ať je to alespoň pravda.“ (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


promlčeno

Kino / film / český krimi thriller
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
17.05.2022 od 19:00 hod.