PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Monkey Business, Ventolin nebo Zrní. Budějovický klub Tempo odhalil jarní program

Monkey Business, Ventolin nebo Zrní. Budějovický klub Tempo odhalil jarní program

Čtvrtek, 03.03.2022 / článek

 

Budějovický klub TEMPO pokračuje i v roce 2022. Pandemie i plánovaná rekonstrukce domu Slavie, ve kterém klub sídlí, sice svazovaly jeho provozovatelům ruce, i přesto se jim však podařilo ukotvit stabilní a silný program na jarní sezonu. 

Jarní program odstartovali v pátek 25. února Midi Lidi. V pátek 4. března se na pódiu otočí jistota české pop-funková scény, kapela MONKEY BUSINESS. V březnu pak TEMPO v programu nabídne i intimní koncert EMMY SMETANY a JORDANA HAJE, jedničku na alternativní scéně - kapelu ZRNÍ, nebo rock'n'rollový svěží vítr v podobě kapel THE SILVER SPOONS a DEAF HEART. Mejdan roku dramaturgové klubu naplánovali na apríla, 1. dubna. Přijede mistr křišťálového zvuku, mág elektronické hudby VENTOLIN. Ten s sebou přiveze nejen nové album "Dneska se vyčasilo", ale i neméně výrazného elektronického producenta HRTL.

"Za těch pár měsíců, co jsme v součtu měli otevřeno, se v klubu objevili pokaždé úplně jiní návštěvníci. Vypadá to, že akce, které děláme, oslovují velkou škálu lidí, což byl náš cíl," vysvětluje záměr dramaturgyně Adéla Kolářová.

A program je opravdu různorodý a žánrově nevyhraněný i teď. Dále se mohou návštěvníci těšit třeba na kapely THE DRAIN, OTK, TÁBOR, ABSOLUTNĚ ČERNÉ TĚLESO, britského písničkáře JAMESE HARRIESE s kapelou, nebo i nehudební akce FESTIVAL JEDEN SVĚT nebo PASTORAL BROTHERS.

Klub TEMPO na podzim 2020 otevřel s vědomím, že za 120 dní zavře a KD Slavie se začne z gruntu rekonstruovat. Kvůli pandemii se rekonstrukce domu posunula a klub dostal zelenou ještě do léta 2022. Nadšení týmu nepovolilo a čtveřice kulturních nadšenců Dan, Adéla, Dan a Petr naplánovali nový program, který pokorně zakončí historickou etapu staré dobré Slavie jakožto nejkrásnějšího kulturního domu v Budějovicích.

Celý program je k nalezení i na stránkách klubu Tempo, na facebooku a instagramu:
https://www.klubtempo.cz/
https://www.facebook.com/tempoklub120/
https://www.instagram.com/tempoklub/

Předprodej vstupenek na všechny akce probíhá přes GoOut.cz
https://goout.net/en/tempo/vzhnie/


Fotografie


Autor: -i-

SMUTÉNKA: Na cestu za manželkou Libuší Šafránkovou se vydal herec Josef Abrahám

Za svou životní Popelkou, herečkou Libuší Šafránkovou, se vydal přední český filmový i divadelní herec Josef Abrahám. Bylo mu 82 let. Uplynulé měsíce ho trápily obtíže se srdcem a další neduhy. Držitel divadelní Ceny Thálie za celoživotní mistrovství ztvárnil kromě nespočtu divadelních rolí také kolem 200 filmových a seriálových. Kromě toho, že se objevil ve Formanově Černém Petrovi, exceloval ve snímcích jako Vrchní, prchni!, Marečku, podejte mi pero!, Kulový blesk, Šakalí léta, Městem chodí Mikuláš, Obsluhoval jsem anglického krále, Anděl Páně 2 a dalších, nezapomenutelná role je samozřejmě doktor Blažej v Dietlově seriálu Nemocnice na kraji města. Jeho mottem bylo: „Když už to není sranda, ať je to alespoň pravda.“ (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


promlčeno

Kino / film / český krimi thriller
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
17.05.2022 od 19:00 hod.