PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Monkey Business, Ventolin nebo Zrní. Budějovický klub Tempo odhalil jarní program

Monkey Business, Ventolin nebo Zrní. Budějovický klub Tempo odhalil jarní program

Čtvrtek, 03.03.2022 / článek

 

Budějovický klub TEMPO pokračuje i v roce 2022. Pandemie i plánovaná rekonstrukce domu Slavie, ve kterém klub sídlí, sice svazovaly jeho provozovatelům ruce, i přesto se jim však podařilo ukotvit stabilní a silný program na jarní sezonu. 

Jarní program odstartovali v pátek 25. února Midi Lidi. V pátek 4. března se na pódiu otočí jistota české pop-funková scény, kapela MONKEY BUSINESS. V březnu pak TEMPO v programu nabídne i intimní koncert EMMY SMETANY a JORDANA HAJE, jedničku na alternativní scéně - kapelu ZRNÍ, nebo rock'n'rollový svěží vítr v podobě kapel THE SILVER SPOONS a DEAF HEART. Mejdan roku dramaturgové klubu naplánovali na apríla, 1. dubna. Přijede mistr křišťálového zvuku, mág elektronické hudby VENTOLIN. Ten s sebou přiveze nejen nové album "Dneska se vyčasilo", ale i neméně výrazného elektronického producenta HRTL.

"Za těch pár měsíců, co jsme v součtu měli otevřeno, se v klubu objevili pokaždé úplně jiní návštěvníci. Vypadá to, že akce, které děláme, oslovují velkou škálu lidí, což byl náš cíl," vysvětluje záměr dramaturgyně Adéla Kolářová.

A program je opravdu různorodý a žánrově nevyhraněný i teď. Dále se mohou návštěvníci těšit třeba na kapely THE DRAIN, OTK, TÁBOR, ABSOLUTNĚ ČERNÉ TĚLESO, britského písničkáře JAMESE HARRIESE s kapelou, nebo i nehudební akce FESTIVAL JEDEN SVĚT nebo PASTORAL BROTHERS.

Klub TEMPO na podzim 2020 otevřel s vědomím, že za 120 dní zavře a KD Slavie se začne z gruntu rekonstruovat. Kvůli pandemii se rekonstrukce domu posunula a klub dostal zelenou ještě do léta 2022. Nadšení týmu nepovolilo a čtveřice kulturních nadšenců Dan, Adéla, Dan a Petr naplánovali nový program, který pokorně zakončí historickou etapu staré dobré Slavie jakožto nejkrásnějšího kulturního domu v Budějovicích.

Celý program je k nalezení i na stránkách klubu Tempo, na facebooku a instagramu:
https://www.klubtempo.cz/
https://www.facebook.com/tempoklub120/
https://www.instagram.com/tempoklub/

Předprodej vstupenek na všechny akce probíhá přes GoOut.cz
https://goout.net/en/tempo/vzhnie/


Fotografie


Autor: -i-

Pokáč přiveze do Tábora show z O2 areny. Bude poslední v roce

 Oblíbený písničkář Pokáč přiveze do táborského Hotelu Palcát svou show, s níž vystoupil v naprosto plné pražské O2 areně, kde s ním jeho písničky zpívalo 14 tisíc lidí od dětí po dospělé. Koncert, který se uskuteční v pátek 7. října od 20 hodin, bude Pokáčovo posledním letošním vystoupení v České republice. Táborský festival vína, jídla a kultury tímto koncertem ukočí svůj 14. ročník. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji ZDE. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


senior bez nehod

Ostatní / divadelní přednáška
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
06.10.2022 od 13:00 hod.

 

Kurz korálkování

Ostatní / workshop / od 6 - 120 let
Dům kultury Milevsko
06.10.2022 od 16:00 hod.