PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Kuželkářský maraton se vrací po dvou letech a zapojit se může každý. Padne rekord?

Kuželkářský maraton se vrací po dvou letech a zapojit se může každý. Padne rekord?

Čtvrtek, 21.10.2021 / článek

 

 Česká Unie sportu, město Tábor a kuželkářský klub Loko Tábor se rozhodli po dvou letech znovu uspořádat kuželkářský maraton. Cílem oblíbené akce je přilákat ke sportu co nejvíce zájemců a zdolat hranici 1000 her. Kuželkářský maraton odstartuje v pátek 22. října v 9 hodin dopoledne.

Právě před dvěma roky se na všech čtyřech drahách táborské kuželny podařilo účastníkům kuželkářského maratonu během 25:36 hodin odehrát tisíc her bez přerušení, když jedna hra obnášela 15 hodů do plných.

Neobvyklá sportovní akce se setkala s nečekaně velkým zájmem veřejnosti. Na čtyřech drahách se vystřídalo 335 kuželkářů, kterých shodilo 54 912 kuželek. „Samotné výkony nejsou až tak důležité. Budeme vděčni za každého nového hráče. Letos bychom totiž chtěli přilákat ještě více zájemců," naznačuje cíle organizátor a člen výkonného výboru ČUS Zdeněk Krátký.

A právě proto nastavili organizátoři jasná pravidla. Každý nový zájemce bude v kteroukoliv hrací dobu upřednostněn před hráči, kteří si troufají odehrát více her. Kuželkářský maraton odstartuje v pátek 22. října v 9 hodin, očekávaný konec je v sobotu mezi devátou a desátou hodinou. Dopolední páteční program obstarají zájemci ze základních škol, od 12 hodin je až do soboty přístupný ostatní sportovní veřejnosti.

Podařatelům sice nepůjde o výsledky, ale ti soutěživější si to můžou rozdat mezi sebou. Vítáni jsou nejen amatéři a hobíci, děti, ale i registrovaní hráči nebo různé party. Nejlepší jedinci obdrží drobné dárky a medaile, bude se soutěžit o nejvyšší dosažené výkony v kategoriích dětí, neregistrovaných a registrovaných žen a mužů.

Zájemci o kuželkářský maraton nic neplatí, veškeré hraní je zdarma. Jedinou podmínkou je vlastní sportovní obuv na halové sporty. Po celou dobu kuželkářského maratonu bude účastníkům k dispozici zdejší bufet s několika specialitami. Ten, kdo dorazí v čase od půlnoci do 7 hodin ranních, dostane za odměnu guláš.

Aby zbytečně nedocházelo k náporu zájemců na jednotlivé hodiny, pořadatelé už s předstihem zajistili přihlašovací formulář s volnými časy. Odkaz je zde - http://cusjiznicechy.cz/produkt/kuzelkarsky-maraton-2021. Každý se může přihlásit na libovolnou hodinu, v každé hodině je maximálně 15 volných míst. Zajistěte si proto ideální čas ke hře již s předstihem, abyste zbytečně nečekali.


Autor: Petr Hofbauer


Téma: Sport

Související články

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Venkovní pilates

Sport / jiný
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
23.09.2023 od 09:00 hod.

 

U nás doma fest - 9. ročník

Hudba / festival / Blues, punk, rock, divadlo
Eliéška - bechyňské podzámčí
23.09.2023 od 13:00 hod.

 

 

Den otevřených dveří pro maturantky

Ostatní / den otevřených dveří
Svatební salon S-XXXL
23.09.2023 od 09:00 hod.