PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Letní scénu u klubu Garage otevřely Pivky. Těšit se můžete na Rybičky 48

Letní scénu u klubu Garage otevřely Pivky. Těšit se můžete na Rybičky 48

Čtvrtek, 24.06.2021 / fotoreport

 

V táborském klubu Garage odstartovaly letní program Pivky - tedy přehlídka minipivovarů. V sobotu 12. června se akce zúčastnily pivovary jako Pivovar Křížek, Pivovar Obora, Pivovar Brandlínská Kuna, Pivovar Mayzus Chotoviny, Transformátor, Pivovar Lončák, Lihovar a Pivovar Blatná, Rodinný pivovar Švihov, MadCat či Pivovarský dvůr Lipan. Doprovodný program zajistily kapely One Spirit a Utíkej! V pátek 25. června od 19 hodin vystoupí před klubem kapela Rybičky 48. Doplní je skupina Street69. 

Z dalších kapel na letní scéně uvidíte například Visací zámek a Peshata, Olympic, Jelen, Škwor, Monkey Business, Traktor či Trautenberk.


Fotografie


Autor: David Peltán

SMUTÉNKA: Odešla legenda latin jazzu Astrud Gilberto

 Ve věku 83 let v pondělí 5. června zemřela legenda bossanovy, samby a latin jazzu i popu, brazilská zpěvačka Astrud Gilberto, navždy spjatá zejména s písní The Girl from Ipanema z pera A. C. Jobima, za níž dostala Cenu Grammy. Druhou pak přidala za celoživotní přínos. Kromě svého manžela Joaa zpívala s hvězdami jako Stan Getz, Gil Evans, Quincy Jones, Chat Baker i Georgem Michaelem. Hrála také ve filmech Get Yourself, College Girl a The Hanged Man. Kariéru ukončila v roce 2002 a dodržela slib z roku 1965, totiž že nebude vystupovat v rodné Brazílii. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém Bzuco