PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Program klubu Garage v Táboře odstartují Pivky

Program klubu Garage v Táboře odstartují Pivky

Středa, 09.06.2021 / článek

 

Táborský klub Garage rozjíždí s uvolněním a letními měsíci open air program. Návštěvníci se mohou těšit na koncerty, letní kino, Pub Quiz večery, BurgerFest nebo Pivky. Přehlídka minipivovarů se uskuteční v sobotu 12. června. 

Z kapel, které klub či jeho venkovní prostory navštíví, přijedou Divokej Bill, Rybičky 48, Visací zámek a Peshata, Olympic, Jelen, Škwor, Monkey Business, Traktor či Trautenberk.

Akce však otevřou v sobotu 12. června od 11 hodin Pivky - tedy přehlídka minipivovarů. Účast potvrdily Pivovar Křížek, Pivovar Obora, Pivovar Brandlínská Kuna, Pivovar Mayzus Chotoviny, Transformátor, Rodinný pivovar Švihov, Pivovar Malý Janek, Pivovar Lončák, Lihovar a Pivovar Blatná, MadCat či Pivovarský dvůr Lipan. Doprovodný program načne v 17 hodin pop rocková kapela One Spirit, následovat budou punkrockoví Utíkej! 

"Otevřeli jsme také nové prostory, stavit se můžete na naše pivo – Garage jedenáctku. Jednotlivé termíny akcí najdete na našem FB, v přiloženém plakátu či na www.garagetabor.cz," říká za klub garage Nina Cibulková. Program klubu můžete najít také v kalendáři akcí či přehledu plakátů na Kulturne.com. 

Platby na letošních Open-Air akcích, v rámci celého léta v Garage Tábor, budou probíhat výhradně cashless, tedy bezhotovostně. Získanou kartu budete moci využívat celé léto, a to jak na koupi vstupenky na akci, tak při placení útraty.

"Kartu je možno zakoupit a „finančně nabít“ již při koupi vstupenky. K dispozici bude i u vstupu na akci. Karta je zálohovaná 50 korunami a platí po celou festivalovou sezónu. Po každé akci je také možno kartu odevzdat a vybrat zůstatek peněz. Při koupi vstupenky si můžete nabít kredit: minimální částka, kterou si lze dobít, je 100 Kč. Nemusíte se bát pohodlně si dobít kredit již při nákupu vstupenky. V případě, že se například nebudete moci akce zúčastnit, nebo bude akce zrušena, vám peníze za kredit bez problému vrátíme," vysvětluje Cibulková.

Vstupenky na akce zakoupíte v síti Ticketstream, wwww.garagetabor.cz, a v jednotlivých událostech na facebooku.


Fotografie


Autor: David Peltán

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Gejzírfest folk country open air 2023

Hudba / festival / folk country open air
České Budějovice, Nádražní x Pražská tř.
28.05.2023 od 10:00 hod.

 

Pohádka ke dni dětí - Tři pohádky s písničkou

Pro děti
Amfiteátr DK Milevsko
28.05.2023 od 15:00 hod.

 

Temperament a vášeň

Hudba
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál
28.05.2023 od 19:00 hod.

 

Den dětí

Pro děti
Tismenické údolí - amfiteátr
28.05.2023 od 14:00 hod.