PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Táborské divadlo prodlužuje možnost předplatného. Odehráno bude v průběhu roku

Táborské divadlo prodlužuje možnost předplatného. Odehráno bude v průběhu roku

Sobota, 30.01.2021 / článek

 

S novinkou pro všechny předplatitele a milovníky divadla přichází táborské Divadlo Oskara Nedbala Tábor. S ohledem na neobvyklou situaci budou představení předplatného Jaro 2021 ve skupinách A až H a předplatného Plus realizována v průběhu celého roku, nikoliv pouze na jaře. Nové podzimní předplatné z toho důvodu nebude nabízeno.

Uzávěrka objednávek předplatného je prodloužená do 31. března. Celkový přehled předplatného naleznou diváci na divadelním webu (divadlotabor.cz). Vybírat můžete ze sedmi předplatitelských řad nabízejících novinky české divadelní scény, světovou i českou klasiku, koncerty vážné hudby i pohádky pro děti.

V rámci jednotlivých skupin, které každoročně divákům přináší to nejlepší z českých a moravských scén, vystoupí Dagmar Pecková (Mistrovská lekce – sk. B), Ivan Trojan (Elegance molekuly – sk. A), Jan Potměšil (Rozmarné léto – sk. B), Tereza Kostková (Čas pod psa – sk. C), Jana Paulová (Lady Oskar – sk. D) a řada dalších.

Divadlo také prodloužilo splatnost objednávek, a to ke 30. září. K výhodám předplatného patří stálé místo v hledišti a přednostní rezervace místa na další sezonu, 30 procent sleva na představení uváděná v dalších skupinách předplatného, výhodnější cena vstupenky ve srovnání s doprodejem a garance místa na atraktivní představení, přednostní nákup vstupenek na všechna představení uváděná mimo předplatné, přenosná předplatenka (lze ji darovat nebo zapůjčit), zdarma zasílané měsíční programy, prémiová představení zdarma nebo pozvání a zvýhodněné vstupné na mimořádné divadelní události. Pro více informací navštivte www.divadlotabor.cz.


Autor: -i-

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


TÁBORSKÉ DVORKY 2021

Festival / městský festival
Staré město v Táboře
01.08.2021 od 10:00 hod.

 

Trampoty modré planety

Divadlo / pro děti / Táborské loutkové léto
TaPasta (Žižkovo nám.7, zahrádka za Matrikou)
01.08.2021 od 16:00 hod.