PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Kultovní Lvmen se vrací po čtyřech letech do Tábora. Přivezou s sebou Lusky

Kultovní Lvmen se vrací po čtyřech letech do Tábora. Přivezou s sebou Lusky

Úterý, 18.08.2020 / zpráva

 

Ve čtvrtek 20. srpna se do Tábora po čtyrech letech vrátí kultovní kapela Lvmen. Právě v prostoru Cesta, kde se koncert koná i letos, odehráli první reunion koncert po dlouhých sedmi letech. Spolu s pražskou post hardcoreovou legendou zahrají plzeňské Lusky. Start je v 19 hodin. 

Zatím poslední a stále aktuální deska Lvmen, kteří jsou na scéně 25 let, je z roku 2017 Mitgefangen Mitgehangen a sbírá pozitivní ohlasy. Celou desku Mitgefangen Mitgehangen si můžete poslechnout na bancamp profilu ZDE

"Jedná se o jediný klubový koncert Lvmen v tomto roce, jediný festivalový proběhne o den déle na festivalu Art Kus v Trutnově, proto si nenechte tuto jedinečnou možnost ujít. Na táborském koncertě společně s Lvmen vystoupí plzeňské garage rokenrolové duo Lusky," říká pořadatel Radim Oliva z R-DIY Booking. Dodal, že předpověď počasí zatím vypadá dobře, a tak je velká pravděpodobnost, že se koncert odehraje venku, na dvoře kulturního prostoru Cesta. 

Celková kapacita koncertu na omezena na 200 lidí, pokud chcete mít jistotu, že se na koncert dostanete, využijte předprodej přes GoOut ZDE. Vstupné je 250 korun. V případě vyprodání již v předprodeji, další lístky na místě již nebudou. Událost na akci najdete ZDE.

"Co se týče parkování, nejezděte prosím přímo na místo konání autem, zde opravdu není, kde zaparkovat. V docházkové vzdálenosti je několik parkovišť. Prosíme o maximální dodržování hygieny a epidemiologických opatření: myjte si ruce, používejte dezinfekci, která bude na místě, snažte se dodržovat rozestupy. Pokud se nebudete cítit dobře, zvažte návštěvu koncertu," upozorňuje Radim Oliva. 

Občerstvení bude na místě zajištěno. Kromě klasického baru bude na místě fastfood Omusubi Bar, který nabídne japonské onigiri.

Line Up:

19:00 otevřeno
19.45 Lusky
21:00 Lvmen
22:00 Konec živé produkce


Autor: David Peltán

V úterý 4. dubna se dožije 101 let herečka Alexandra Myšková

S herečkou Alexandrou Myškovou, která oslaví 4. dubna úctyhodné 101. narozeniny přineslo Kulturne.com rozhovor obsahující dvě videa  dobové fotografie. Následně i v prosinci nahrála intro ke skladbě Modlitba za mír, jelikož se s redaktorem Petrem Hejnou při zmíněném rozhovoru, vedeném místy v rozverné náladě, na brzké hudební spolupráci dohodli. Paní Sašu, jak ji přátelé říkají, je tedy možno vidět a slyšet ZDE. Na ČT1 v úterý 4. dubna od 21:05 hodin si nenechte ujít premiérové vysílání 13. komnaty Alexandry Myškové. (ph)
 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Jaro na mlýně

Ostatní / řemesla
Vodní mlýn Hoslovice
01.04.2023 od 10:00 hod.

 

Dymytry & Hämatom CZtour 2023

Hudba / koncert
Hotel Palcát
01.04.2023 od 18:00 hod.

 

100 let tradic československé myslivosti

Výstava / 100 let tradic československé myslivosti
Lovecký zámek Ohrada
01.04.2023 - 30.07.2023
vícedenní akce

 

„České myslivosti zdar a škůdcům zmar!“ aneb Vhledy do české myslivecká historie a současnosti

Výstava / „České myslivosti zdar a škůdcům zmar!“ aneb Vhledy do české myslivecká historie a současnosti
Lovecký zámek Ohrada
01.04.2023 - 31.10.2023
vícedenní akce