PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Letní divadelní scéna v Českém Krumlově se letos neotočí. Zastavil ji koronavirus

Letní divadelní scéna v Českém Krumlově se letos neotočí. Zastavil ji koronavirus

Úterý, 07.04.2020 / zpráva

 

Vzhledem k tomu, že se těžko odhaduje vývoj koronavirové pandemie v ČR i kroky opatřeních vlády, rozhodlo se Jihočeské divadlo o zrušení divadelních představeních před Otáčivým hledištěm v Českém Krumlově.

"Všechna představení plánovaná pro sezónu 2020 před Otáčivým hledištěm v Českém Krumlově se ruší. Toto opatření bylo projednáno a schváleno Radou města České Budějovice dne 6. dubna. Zároveň bylo projednáno a schváleno, že této situace bude využito k bezodkladnému zahájení nutných oprav Otáčivého hlediště tak, aby nebyl ohrožen divadelní provoz v roce 2021," sdělila Lenka Cimlová Ostrá za Jihočeské divadlo. 

Vracení vstupného bude zahájeno po ukončení mimořádných opatření a zahájení provozu pokladny Jihočeského divadla. O termínu bude divadlo informovat. O navrácení vstupného lze zažádat i písemnou formou. Aktuální informace lze sledovat na www.jihoceskedivadlo.cz

"Vzniklé situace mimořádně litujeme a věříme, že všem našim divákům budeme moci zprostředkovat silné divadelní zážitky na některé z našich scén v Českých Budějovicích nebo v roce 2021 před Otáčivým hledištěm v Českém Krumlově," dodala Cimlová Ostrá.


Autor: i, dap