PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Sportovcem roku na Táborsku je pilot Martin Šonka. Už počtvrté

Sportovcem roku na Táborsku je pilot Martin Šonka. Už počtvrté

Pondělí, 16.03.2020 / fotoreport + článek

 

Na sklonku února se v táborském Hotelu Palcát konalo vyhlášení ankety Sportovec roku okresu Tábor 2019, pořádanou ČUS Tábor. Kromě krásných pohárů a upomínkových předmětů se na Plese sportovců rozdávala dobrá nálada. O tu se postaraly děti z taneční školy 6dance, kapela Blueband i opěrní pěvkyně Karolína Berková.   

Anketu Sportovce roku ovládl v jednotlivcích počtvré za sebou, což se za 26 let soutěže ještě nikomu nepovedlo, pilot Martin Šonka. Vzhledem k tomu, že byl na konferenci v zahraničí, cenu za něj převzala partnerka, letuška a bývala veslařka Olga Soukupová. 

Druhý se umístil cyklokrosař Michal Boroš, třetí atletka - skokanka Adéla Záhorová. Následovali Jakub Ťoupalík (cyklokros), Martin Hána (karate), David Tupá (vrh koulí), Matěj Vaněk (kanoistika), Klára Mazalová (ploutvové plavání/rychlostní potápění), Žaneta Chudá (veslování) a Jakub Navrátil (fotbal).

V kategorii kolektivů zlato vybojoval tým Triathlon Teamu Tábor, druzí se umístili softbalisté Hladoví Hroši - TJ Spartak Sezimovo Ústí, třetí skončil fotbalový tým FC MAS Táborsko

Cenu Trenér roku pro nejlepšího trenéra převzal trenér Petr Suchý z oddílu veslování TJ VS Tábor.

Do síně slávy byli uvedení Stanislav Bambula (cyklistika), Miloslav Růžička (atletika) a Zdeněk Vránek (fotbal). Do síně slávy tělocvikářů vstoupila Libuše Szutáková. Cenu města Tábora pro nejlepšího tělocvikáře si odnesla Hana Hojdarová

V rámci plesu byli vyhlášení také mladí a nadějncí sportovci. Ocenění Talent roku získali: Václav Dostál (cyklo), Adam Kubík (cyklo), Klára Malenická (veslování), Michal Kopeček (kanoe), Tereza Koubová (softball), Ludmila Svrchokrylová (šachy), Jan Hošek a Aneta Červená (tanec), Tomáš Máchal (americký fotbal), Stella Posavádová (mod. gymnastika), Veronika Křížová (krasobruslení), Filip Votruba (karate), Martin Vymětal (kulturistika), Sára Studená (plout. plavání, potápění), Lukáš Bambula (florbal), Jakub Homola (triatlon), Anna Kosobudová (orient. běh), Tomáš Květoň (fotbal), Adriana Oulíková (volejbal), Jan Echtner (házená), Nikola Komendová (moder.gymnastika) a Marek Wolf (basketbal).  

Více fotek na fcb Kulturne.com ZDE.


Fotografie


Autor: David Peltán


Téma: Sport

Související články

 

 
Kultura dnes


KOZLÍ BUBNY 4

Hudba / dj / drum and bass psytrance tekk
kozí hrádek u tábora
03.07.2020 - 04.07.2020 od 19:00 hod.
vícedenní akce

 

Afterparty koncert Spolektiv - Okolo Třeboně 2020

Hudba / koncert / folk, rock, jazz, šanson
Tunel music bar - hudební klub
03.07.2020 od 22:00 hod.

 

Ondřej Kříž & Jiří Řapek + Pedram Dilmaghani

Hudba / koncert / rock - folk - jazz - blues - pop
MC Jordán
03.07.2020 od 19:30 hod.

 

Dj Peltone / Dj Honan & Djka Be.Queen na Beerpong campu!

Hudba / festival
Matoušovský mlýn
03.07.2020 od 18:00 hod.