PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Klub Rock Café si před třicítkou nadělil Prago Union i slam poetry

Klub Rock Café si před třicítkou nadělil Prago Union i slam poetry

Úterý, 14.01.2020 / článek

 

 Kultovní pražský klub Rock Café, který byl založen krátce po sametové revoluci, slaví 29. narozeniny. Ačkoliv se kulatiny klubu pomalu blíží, ani letošní oslava nebude malá. Pogratulovat přijde i legenda české rapové scény Prago Union společně s celou kapelou a předskočí jim dechový showband Brass Avenue. Oslava se v Rock Café koná v sobotu 18. ledna. 

"Klub byl založen krátce po sametové revoluci jako spontánní reakce hudebníků a umělců z bývalého disentu na nově vzniklou svobodu na hudební scéně. Od té doby se v Rock Café odehrálo nespočet koncertů, divadelních představení, přednášek a výstav," říká za klub Šimon Blaschko.

Hlavním hostem večera a třešničkou na narozeninovém dortu budou Prago Union & live band. Tuto legendu domácí rapové scény asi není potřeba představovat. Na podzim minulého roku vydali nové album Perpetuum Promile, které pokřtili ve vyprodaném Lucerna Music Baru a nyní se vrací právě do Rock Café. Hudební část večera otevře dechový showband Brass Avenue, který je v klubu také jako doma. U hudby oslava ale neskončí v divadelním sále program otevře speciální Slam Poetry Show v sestavě Dr. Filipitch, Švéd a Thea. O afterparty se pak postarají Hello Marcel.

Celá oslava odstartuje v 19 hodin. Vstupenky jsou k dostání za předprodejovou cenu 250 Kč přímo v klubu, nebo v předprodejní síti GoOut. FB událost ZDE


Fotografie


Autor: - i, dap -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


22. ples města veselí nad lužnicí

Hudba / taneční zábava / ples
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
17.01.2020 - 18.01.2020 od 19:30 hod.
vícedenní akce

 

Standupuj na večírku

Divadlo
Dům kultury Milevsko
17.01.2020 od 19:00 hod.

 

Vernisáž výstavy Výtvarníci Milevska a okolí

Výstava
Milevsko - Galerie M
17.01.2020 od 17:00 hod.

 

Ples ZUŠ Sezimovo Ústí - Muzikantský bál

Hudba / taneční zábava
Sokolovna
17.01.2020 od 20:00 hod.