PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Rekonstruované Divadlo Oskara Nedbala zahájí prodej předplatného na jaro

Rekonstruované Divadlo Oskara Nedbala zahájí prodej předplatného na jaro

Pátek, 01.11.2019 / článek

 

Táborské Divadlo Oskara Nedbala prochází rozsáhlou rekonstrukcí vnitřních prostor, už nyní ale zahajuje předprodej předplatného na jarní sezonu, kdy už by měly být práce hotové. Sedm předplatitelských skupin nabídne novinky českých spisovatelů, premiéry zahraničních textů, světovou i českou klasiku, koncerty i pohádky pro děti. 

„Těšit se můžete na dramatickou prvotinu Kateřiny Tučkové, bergmanovské variace Thálií oceněné herečky Lucie Trmíkové, muzikál ostravského dramatika, držitele několika Cen Alfréda Radoka, jihočeskou dramatizaci románu Petry Soukupové, špičkový nový cirkus nebo Cenou divadelní kritiky oceněnou hru Petra Zelenky. Přijede Dejvické divadlo, brněnská Husa na provázku, z Ostravy několikanásobné Divadlo roku Komorní scéna Aréna, Klicperovo divadlo, řada pražských souborů, a to zdaleka není všechno,“
říká o předplatném ředitelka divadla Linda Rybáková.

Předplatné lze objednat ONLINE na www.divadlotabor.cz/predplatne, poštou skrz vyplněný formulář či osobně v divadelní pokladně, kterou najdete od 4. listopadu 2019 do konce rekonstrukce v Divadelní ulici 218 (Tylův dům). Uzávěrka objednávek předplatného je v pátek 31. ledna 2020. Předplatitelům sezony JARO 2019 divadlo rezervuje místa do 10. listopadu 2019.

K výhodám předplatného patří stálé místo v hledišti a přednostní rezervace místa na další sezonu, 30 procent sleva na představení uváděná v dalších skupinách předplatného, výhodnější cena vstupenky ve srovnání s doprodejem a garance místa na atraktivní představení, přednostní nákup vstupenek na všechna představení uváděná mimo předplatné, přenosná předplatenka (lze ji darovat nebo zapůjčit), zdarma zasílané měsíční programy, prémiová představení zdarma nebo pozvání a zvýhodněné vstupné na mimořádné divadelní události.

Vánoce a podzim v divadle

Vedle předplatného divadlo 4. listopadu zahájí prodej Vánočního balíčku (DIVADLO V GALA, ZKURVENÍ HAVLISTI, KAFKA BAND, HAHA A PETR ULRYCHOVI & HRADIŠŤAN, NA ZLATÉM JEZEŘE, BESÍDKA DIVADLA SKLEP) a vstupenek na podzimní představení a koncerty, kterých je i přes probíhající rekonstrukce diváckých prostor hned několik -  NOC DIVADEL (16/11), premiéra ochotnického souboru AUDIENCE, PROTEST (19/11), LOV / Bratři v tricku a Holektiv Praha (25/11), ADVENT U DIVADELNÍHO BETLÉMU (1/12), BULL a HARD SELL / Divadlo 6-16 (9/12) a HEJ, MISTŘE! v podání Komorního orchestru Heleny Hýnové Planá nad Lužnicí (20/12).

Více informací o předplatném, Vánočním balíčku a podzimním programu naleznete na www.divadlotabor.cz.
 


Autor: - i, dap -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Jóga pro děti

Pro děti
Dům kultury Milevsko
03.10.2022 od 16:30 hod.

 

Výstava hub v Jihočeském muzeu

Výstava / výstava čerstvých hub
Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích (Dukelská 1, 370 01 České Budějovice)
03.10.2022 - 07.10.2022 od 09:00 hod.
vícedenní akce

 

Semester Opening Party na Kampě

Hudba / party
Studentský klub Kampa
03.10.2022 od 19:00 hod.