PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Chotovinské zatáčky představily více než sto veteránů

Chotovinské zatáčky představily více než sto veteránů

Úterý, 27.08.2019 / fotoreport + článek

 

Chotovinské zatáčky jsou každoročním svátkem všech milovníků veteránů. Letos odstartoval šestý ročník, a i tentokrát se ho účastnilo více než 100 vozů a motocyklů. Startovalo se 3. srpna z Muzea veteránů v Chotovinách, které vede Václav Janecký, a pokračovalo se lehkou závodní jízdou do nedalekého Stádlece. 

 Podle mapy a přesných instrukcí se všichni závodící sešli na místním náměstí, kde byla již nastoupená kapela i speciální úkol – závod na historických kolech pro větší a koloběžkách pro dětské účastníky.

Na organizaci akce se podílel mimo jiné i táborský tuningářský team Asfaltado, jehož členové dorazili ve vlastních historických vozech i dobových úborech. Moderování celého dne se ujal Aleš Alex Barták, jeden ze zakladatelů Asfaltada. Den končil spanilou společnou jízdou zpět k muzeu v Chotovinách, kde proběhla nejen vtipná tématická scénka v podání již zmíněných tunerů, ale i udělení cen za nejpočetnější team nebo nejstarší vozidlo.

No a pokud i vy patříte mezi milovníky veteránů a letos vás tahle akce minula, určitě si nenechte ujít sedmý ročník Chotovinských zatáček, který bude určitě stejně skvělý jako ten letošní. A do muzea se můžete přijet podívat kdykoli, stojí to vážně za to.
 


Fotografie


Autor: Wendy Šimotová