PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Jubilejní 15. ročník festivalu Mighty Sounds je tu. Letos bude pomáhat dětem

Jubilejní 15. ročník festivalu Mighty Sounds je tu. Letos bude pomáhat dětem

Úterý, 09.07.2019 / článek

 

Narozeninový 15. ročník festivalu Mighty Sounds v Táboře se koná už tento víkend, tedy 12. až 14. července. Akce na letišti Aeroklubu Tábor u Čápova dvora má letos na programu mimo jiné Turbonegro, While She Sleeps, Dubiozu Kolektiv, Cockney Rejects nebo The Original Wailers. Vstupenky jsou stále k dispozici. 

Kromě výše zmíněných kapel zahrají i H2O, The Skatalites, Dog Eat Dog, The Casualties nebo Looptroop Rockers. Z českých kapel se fanoušci můžou těšit na Pipes and Pints, Sto zvířat, Fast Food Orchestra, WWW, Plexis nebo Elektrick Männ, a také na to nejlepší z alternativního divadla a žánrových DJs setů.

Novinkou je letošní spolupráce s neziskovou organizací UNICEF, ze které vzešel unikátní design na trika. Z každého prodaného trika půjde na pomoc dětem 250 korun. V areálu bude také opět akustická Black Coffee Stage, u které bude možné spočinout v odpočinkové zóně. Nebude chybět ani divadlo a bude  opět možné vybírat i z pestré nabídky jídla, a to i ve vegetariánské a veganské variantě, a všichni, kdo rádi tráví čas aktivně, se budou moci zapojit do bohatého doprovodného programu.

Pro nedočkavé je připraven zahřívací večírek ve čtvrtek 11. července ve stanovém městečku, kde v unikátním setu akusticky vystoupí Los Fastidios. Na festival je také opět možné přijet pohodlně vlakem na zastávku Tábor – Čápův dvůr, neboť právě tam České dráhy zajistily v průběhu festivalu mimořádné zastavení rychlíků. Přesný jízdní řád i další informace hledejte na webu nebo stahujte mobilní aplikaci, která letos nabídne více informací a aktualit než v minulých letech.

Vstupenky lze nyní v předprodeji koupit od 1650 Kč na všechny tři dny, na místě budou k dostání za 1900 Kč.

Více zde:
http://www.mightysounds.cz/
https://www.facebook.com/mightysounds
https://twitter.com/MightySoundsAutor: i, dap -


Téma: Mighty sounds

Související články

 

 
Kultura dnes


Dva nahatý chlapi

Divadlo / komedie
Dům kultury Milevsko
19.01.2020 od 19:00 hod.

 

Fautores Flautae a hosté

Hudba / koncert / flétnový koncert
Trojice
19.01.2020 od 17:00 hod.