PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Špička česká házené se utká ve Strakonicích

Špička česká házené se utká ve Strakonicích

Pátek, 14.12.2018 / článek

 

Házenkářství nadšenci Hanball Events si připravili další ročník Utkání hvězd. Ti nejlepší z první ligy házené se 15. prosince sejdou ve Strakonicích. Diváci se tak mohou těšit na výběry mužů a žen v zápasech Východ proti Západu.

Sobotní program zahájí ve 14 hodin utkání výběru žen, výhoz utkání mužů je plánován na 16. hodinu. Oba zápasy zaručují vysokou kvalitu hry, mnoho vstřelených branek i jedinečné exhibiční prvky. Akce vyvrcholí slavnostním galavečerem, během kterého budou vyhlášeni nejlepší hráči i vítězové doprovodných soutěží.

Cílem Utkání hvězd 1. ligy házené je zaujmout mládež a propagace tohoto sportu jako takového. Akce je příležitostí k setkání hráčů druhé nejvyšší házenkářské soutěže v České republice spolu s funkcionáři, sportovními fanoušky i laickou veřejností.

Nadšenci z Hanball Events pořádají pátý ročník této házenkářské akce. "Za ty roky se z Utkání hvězd stala naše srdeční záležitost. Ve Strakonicích jsou skvělí fanoušci a v hale bývá vždy parádní atmosféra, takže věříme, že si celou akci všichni užijí,“ říká jeden ze zakladatelů Štěpán Vladyka.

„Myslíme si, že podobné akce jsou pro naši „házenkářskou rodinu“ ohromně důležité. Rivalita, kterou mezi sebou máme v lize, tady jde stranou a máme možnost se potkat i jinak než na hřišti,“ dodávají ostatní z Handball Events.

O Handball Events
Handball Events byl založen pěti nadšenci – aktivními hráči házené. V průběhu let se celý team rozrostl. Svou činnost zaměřuje především na organizaci sportovních akcí, na kterých se snaží házenou představit v modernějším pojetí, které si tento sport zaslouží. Jeho členové se podílí i na přípravě dalších sportovních akcí, ať už jako organizátoři, producenti, moderátoři či odborní poradci. Více na www.handballevents.cz
 


Autor: - i,dap -


Téma: Sport

Související články

 

 
Kultura dnes


Tanzánie - se zebrami pod hvězdami

Ostatní / 375. Barevný čtvrtek aneb Od Tábora až na konec světa
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - malý sál
23.05.2019 od 19:00 hod.

 

Putování krajinou jako kulturně-spirituální aktivita

Ostatní / přednáška
BaoDílna, Pražská 157, Tábor
23.05.2019 od 19:00 hod.

 

Výstava papoušků

Výstava
Botanická zahrada Tábor
23.05.2019 - 26.05.2019 od 10:00 hod.
vícedenní akce

 

Budějovický Majáles 2019

Hudba / festival
centrum města
23.05.2019 - 25.05.2019 od 09:00 hod.
vícedenní akce