PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Footfest láká na Arakain s Lucií Bílou nebo legendární Alphaville. Nepřijdete ani o fotbal

Footfest láká na Arakain s Lucií Bílou nebo legendární Alphaville. Nepřijdete ani o fotbal

Úterý, 17.07.2018 / článek

 

Další ročník hudebního festivalu Footfest se blíží, koná se o víkendu 20. až 21. července na fotbalovém stadionu v Želči u Tábora. Čtrnácté pokračování zve na české rockové kapely i legendární Alphaville, jejíchž osmdesátkové hity Forever Young a Big in Japan zná z rádia asi každý. Nebudou opět chybět ani sportovní aktivity, speciální akce pro děti a zajímavý seznamovací projekt.  

Oběma dny provedou návštěvníky moderátoři Zdeněk Izer a Kateřina Nekolná. Na pódiích se představí čeští i zahraniční interpreti, jako je Arakain s Lucií Bílou, Divokej Bill, Slza, Pipes And Pints, Ross The Boss, UDG, No Name, Buty, legendární Alphaville a spousta dalších.

Zúčastnit se můžete turnaje v malé kopané, utkání v Bumperballu nebo Beer Pongu. Nepatříte mezi fanoušky týmových her? Pak můžete vyzkoušet nevšední individuální verzi fotbalu 1 vs 1. Footfest myslí také na děti, a proto budou mít o zábavu postaráno i ti nejmenší. Footfest připravil pro ratolesti množství zábavních aktivit, jako například malování na obličej, boulderingová lezecká stěna, vodní skluzavka a vystoupení divadelníků a kejklířů.

Nezadané a flirtuchtivé návštěvníky potěší nová seznamovací akce Footfest – Seznamte se.

"Na samolepky jsme otiskli různé balicí hlášky, které napovídají, o co máte zájem a s kým byste se rádi seznámili. Ať už hledáte lásku na celý život, chcete si jen zaflirtovat nebo najít někoho na pokec u piva, samolepky vám to usnadní," vysvětlují pořadatelé.  

Vstupenky v předprodeji na pátek získáte za 450 Kč, na sobotu za 500 Kč a za oba dny zaplatíte 750 Kč. Dětská permanentka na celý festival stojí 300 Kč. Zvýhodněné vstupenky čekají i na držitele průkazů ZTP a ZTP/P. Vstupenky na místě v den konání jsou pak o cca 100 Kč dražší.

Pro více informací sledujte web www.footfest.cz a FB stránku www.facebook.com/footfestZelec
 


Fotografie


Autor: - i -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Barbora Poláková TOUR 2019

Hudba / koncert
Městské divadlo Český Krumlov
20.11.2019 od 19:30 hod.

 

Psychotalks: Abstinující "závislák" a práce psychoterapeutů.

Ostatní / Přednáška
Studentský klub Kampa
20.11.2019 od 18:00 hod.

 

Pro-Pain (USA) + support

Hudba / koncert / hc
MC Fabrika
20.11.2019 od 19:30 hod.

 

Never Been 2 Jamaica

Hudba / koncert / reggae - ukulele folk
Balzam Café
20.11.2019 od 20:00 hod.