PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Divadlo Oskara Nedbala začne sezonu koncertem Ivy Bittové s filharmonií

Divadlo Oskara Nedbala začne sezonu koncertem Ivy Bittové s filharmonií

Čtvrtek, 04.01.2018 / článek

 

Táborské Divadlo Oskara Nedbala připravilo na jarní sezonu výjimečný koncert, romantickou tragikomedii, pohádku pro malé diváky, antický apokryf, pantomimu i tragickou operu.  

Nový rok v divadle otevře v pátek 5. ledna od 19 hodin koncert zpěvačky Ivy Bittové v doprovodu Jihočeské filharmonie a skupinou Bardolíno.
Následující týden, v úterý 9. ledna, se koná v malém sále romantická tragikomedie Dobrý proti severáku. V křehkém příběhu o osudovém překlepu v e-mailové adrese zahrají Anna Fixová a Daniel Bambas.
Dětské návštěvníky potěší v neděli 14. ledna série tří lidových pohádek s názvem A do třetice všeho..., kterou si připravilo Divadlo Drak Hradec Králové. Žena z Korinta je dialogem o tom, jak se mohlo stát, že Euripidés vytvořil jednu z první velkých tragických hrdinek na divadle. Těšit se můžete na Hanu Maciuchovou  v hlavní roli, a to v historickém malém sálu 19. ledna.
Milovníky netradičních tanečních forem potěší Sólo Radima Vizváryho, čerstvého držitele Ceny Thálie 2016 za mimořádný jevištní výkon v kategorii Balet, pantomima a jiný dramatický žánr. A leden uzavře tragická opera Trubadúr vyprávějící o ženě poznamenané traumatem minulosti. V režii Tomáše Studeného a v hudebním nastudování dirigenta Marie de Rose hrají a zpívají v italském originále s českými titulky členové a hosté operního souboru, sbor a orchestr opery Jihočeského divadla.

Od 2. do 5. ledna si mohou obnovit předplatné stávající abonenti. Pro ostatní zájemce prodej předplatného započne 8. ledna a bude trvat do 2. února.

Více informací o programu i předplatném na novou sezónu najdete na www.divadlotabor.cz.
 


Autor: - i, dap -

Fotky a videa z Mighty Sounds

 Fotografie a videa z festivalu Mighty Sounds najdete v následujících dnech na webu Kulturne.com nebo na facebooku Kulturnme.com ZDE. Photos and videos of festival Mighty Sounds you can check in next days on websites Kulturne.com and facebook HERE

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Mucha u Stánku

Hudba / koncert
Stánek - Žižkovo náměstí
18.07.2018 od 20:00 hod.

 

African Thunder 2018

Hudba
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
18.07.2018 od 18:00 hod.