PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Jak se pomáhá prachatickému Hospicu? Muzikou!

Jak se pomáhá prachatickému Hospicu? Muzikou!

Pondělí, 09.10.2017 / fotoreport

 

O tom, že v Prachaticích funguje hospic určitě mnoho z nás slyšelo. To, že poslání andělů, kteří zde pracují, je záslužné a mnohdy je tou jedinou možností, jak umožnit nemocným dožít v důstojnosti, je nezpochybnitelný fakt. Napadlo ale někoho, kde se na jejich činnost berou peníze? Jednou z možností, jak přispět a ještě se u toho pobavit, je benefiční festival.

Na konci srpna se takový udál v prostředí krásného prachatického parku Parkán. Pod kulisami kostela svatého Jakuba se během slunného odpoledne a krásného večera předvedly kapely Biopop, znovuobjevení The Hope, Mordors Gang, Narttu, O5 a Radeček, The Rocket Dogz a The Chancers. O dramaturgii festivalu by se dalo polemizovat, ale občas je dobré moc nepřemýšlet, překousnout trochu zábavové muziky a těšit se z vlastního dobrého pocitu, že na světě bude trochu méně utrpení. Nultý ročník Hospic music festivalu se jednoduše vyvedl. A kdo si myslí, že návštěvníků mohlo být víc, na toho se budu těšit příští rok pod pódiem, nebo u stánku s pivem. 


Fotografie


Autor: František Ciml

Fotky a videa z Mighty Sounds

 Fotografie a videa z festivalu Mighty Sounds najdete v následujících dnech na webu Kulturne.com nebo na facebooku Kulturnme.com ZDE. Photos and videos of festival Mighty Sounds you can check in next days on websites Kulturne.com and facebook HERE

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Milenky starého kriminálníka

Kino / film / komedie / + živá hudba
Divadelní park
17.07.2018 od 21:00 hod.

 

Do vesmíru!

Pro děti / prázdninový program pro děti
Jednota
17.07.2018 od 08:00 hod.

 

Letní kino 2018 - Hurvínek a kouzelné muzeum

Kino / film
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
17.07.2018 od 21:00 hod.