PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Divokej Bill a Poletíme? naplnili písecké letní kino k prasknutí

Divokej Bill a Poletíme? naplnili písecké letní kino k prasknutí

Středa, 02.08.2017 / fotoreport + článek

 

V sobotu 29. července se v píseckém letním kině úderem osmé hodiny rozezněla soustava reproduktorů kapely Divokej Bill s předkapelou Poletíme?. Během chvilky se kino naplnilo téměř k prasknutí a vytvořila se famózní atmosféra. Předkapela Poletíme? všechny zdravě navnadila a přilákala nedočkavce k pódiu.

V průběhu jejich vystoupení se na chvilku ukázalo několik členů Divokýho Billa, zazpívali si spolu a vytvořili hned na začátek hezkou podívanou. Po přezvučení a výměně hudebních nástrojů došlo na komerční přestávku, u které byly v davu slyšet věty typu "když bychom chtěly reklamy, tak se díváme doma na TV", nebo "A budou reklamy i v průběhu koncertu?".

Naštěstí komerční vysílání trvalo jen něco kolem pěti minut a poté nastoupila kapela Divokej Bill v plném složení a spustila svou show, při které hned všichni na reklamy zapomněli a začali si užívat hudbu.
Někteří si hudbu dokonce užívali takovým způsobem, že museli být kapelou "okřiknuti" ať "nedělají bordel" a posléze po neuposlechnutí varování vyvedeni ochrankou ven z areálu. Po této krátké odmlce díky několika příliš nadšeným posluchačům byl až do konce večera "klid" při poslechu hudby. Koncert si naprostá většina posluchačů užívala, což bylo znát i před koncem, kdy se publikum na dvakrát velmi hlasitě dožadovalo přídavku v podobě několika dalších písniček. To kapela ráda vyslyšela. Na konci byl na tvářích většiny zúčastněných vidět úsměv, což jen dokazuje, že se koncert opravdu povedl.


Fotografie


Autor: Petr Kotalík

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Zkrocení zlé ženy

Divadlo / zájezd na představení
Otáčivé hlediště, Týn nad Vltavou
18.08.2017 od 19:45 hod.

 

Bechyňské doteky 2017

Ostatní / městská slavnost
Klášterní zahrada, náměstí T. G. M. Bechyně
18.08.2017 - 20.08.2017 od 18:00 hod.
vícedenní akce

 

Familia Perkalaba

Hudba / ska punk
Stánek - Žižkovo náměstí
18.08.2017 od 20:00 hod.

 

Radimovický korblík

Festival
Radimovice
18.08.2017 - 19.08.2017 od 20:00 hod.
vícedenní akce