PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Jarní Mighty Sounds bude po Velikonocích v Praze i v Brně

Jarní Mighty Sounds bude po Velikonocích v Praze i v Brně

Sobota, 08.04.2017 / článek

 

Festival Mighty Sounds po loňském úspěchu opět přichystal klubový večírek za účasti vybraných žánrových kapel. Jarní Mighty Sounds v Praze se uskuteční 21. dubna v klubu Rock Café a den na to se přestěhuje do Brna do klubu Eleven. Vystoupí švýcarští The Peacocks, folk punk z Maďarska Bohemian Betyars, dánští mods The Movement a další.

Pražský jarní Mighty Sounds v klubu Rock Café se ponese ve znamení přívalu energie. Kromě elegánů The Peacocks, kteří přijedou s novou deskou, nebo zdravě naštvaných dánských The Movement nabídne i maďarské hvězdy balkan punku Bohemian Betyars, kteří si podmanili už velkou část Evropy a mají za sebou třeba i úspěch na velkém pódiu na festivalu Sziget.

Představí se i hardcore punk z Francie, Breakout, a domácí scénu zastoupí Pirates of the Pubs. Komu by to bylo málo, ten ať se zaměří i na akustickou stage Black Coffee Session – tam zahrají ve speciálních akustických setech členové Fast Food Orchestra, Prague Conspiracy, Just For Being, Burning Steps, Twisted Rod, Black Lion, Nano, ale i někteří z výše uvedených zahraničních kapel.

Část kapel (The Peacocks, The Movement, Bohemian Betyards) se pak 22. dubna přesune do brněnského klubu Eleven, kde se za účasti rakouských 21 stories a českých Bombs from Heaven odehraje brněnský Jarní Mighty Sounds.

Vstupenky na pražský koncert je možné pořídit v předprodeji za 390 Kč, lístky na brněnský Jarní Mighty Sounds stojí v předprodeji 250 Kč.


*Jarní Mighty Sounds*
Praha, Rock Café – 21. dubna 2017, start: 18:00 - událost ZDE

Brno, Eleven club – 22. dubna 2017, start: 18:30 - událost ZDE

www.mightysounds.cz
www.facebook.com/mightysounds
twitter.com/MightySounds
 


Autor: - i -


Téma: Mighty sounds

Zemřela režisérská legenda Vojtěch Jasný

Dnes, v sobotu 16. listopadu, ve věku 93 let umřel režisér a scénárista Vojtěch Jasný, jedna z ikon československé kinematografie. Držitel dvou cen z Cannes, Křišťálového glóbu i Českého lva aj. byl kromě jiného autorem snímku Touha, Až přijde kocour nebo trezorového díla Všichni dobří rodáci. (dap) 

Související články

 

 
Kultura dnes


Znovu a líp

Divadlo
Spektrum Sezimovo Ustí
18.11.2019 od 19:00 hod.

 

Jak byla vosa Marcelka ráda, že je

Divadlo / pro děti
Dům kultury Milevsko
18.11.2019 od 09:15 hod.