PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Na krev. V Táboře se poperou Češi, Slováci i Poláci

Na krev. V Táboře se poperou Češi, Slováci i Poláci

Pondělí, 12.12.2016 / článek

 

 Pořádnou nakládačku slibuje čtvrtý ročník Noci bojovníků v Táboře. Sál Hotelu Palcát tak bude ve čtvrtek 15. prosince od 19 hodin svědkem třinácti zápasů v klasickém boxu a v takzvaném thajském boxu, muay thai.

Zápasové události na jihu Čech se účastní boxeři z Čech, Slovenska a Polska. Domácí, pořádající klub KBC Tábor budou tentokrát reprezentovat čtyři mladíci - Jakub Sebera, Aleš Makovec, Josef Šimák a David Tourek.

„Je to mladá, čerstvá krev. Uvidíme, jak si povedou. Letos nebudou zápasit ženy, ale domluvili jsme 13 zápasů, jímž dominuje muay thai podle plných pravidel. Doktoři budou mít asi hodně práce,“ říká s úsměvem pořadatel a trenér domácích David Kubíček.

Další novinkou bude premiéra videoklipu jednoho z domácích účastníků kurzů boxu, rappera Kastla, který složil píseň právě o KBC Tábor. Stálicí bude moderátor Robert Rosenberg a Dj Michal Virt.

„Bojovat budou královské váhy, takže nepůjde o žádné mazlení. Zápasy budou dynamické, hbité, dravé. Půjde o skutečně skvělou podívanou,“ láká David Kubíček.

Sál bude organizován na sezení. Vstupenky na Noc bojovníků lze pořídit v předprodeji za 250 korun, a to na recepci Hotelu Palcát nebo na recepci ve fitness KBC Tábor v OC Slunce.

Více v události ZDE


Autor: David Peltán


Téma: Sport

Související články

 

 
Kultura dnes


Vyhlášení výsledků veselých kol 2019

Ostatní / oslava
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
16.10.2019 od 18:00 hod.

 

Toulky za poznáním - Severní Korea

Ostatní / setkání / beseda
Dům kultury Milevsko
16.10.2019 od 18:00 hod.

 

BUSNY - Afrikou tam a zpět

Ostatní / cestovatelská přednáška
Garage Tábor
16.10.2019 od 19:00 hod.

 

Cavewoman

Divadlo / komedie
Městské divadlo Český Krumlov
16.10.2019 od 19:30 hod.