PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Roxy odstartuje novou electro-swigovou sezónu. Soutěžíme o volné vstupy.

Roxy odstartuje novou electro-swigovou sezónu. Soutěžíme o volné vstupy.

Středa, 05.10.2016 / soutěž

 

Předskokan rakouské hvězdy Parov Stelar odstartuje novou electro-swingovou sezónu v klubu Roxy. Kapela Eugene The Cat, kterou můžete mimo jiné znát z festivalu Rock for People, vystoupí 8. října na vyhlášeném večírku Electro Swing Fever. Kromě ní roztančí nově zrekonstruované prostory pražského klubu další čtyři djs ze zahraničí a České republiky. Největší electro-swingovou party ve střední Evropě doplní artisti i workshop pro návštěvníky.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA !

Podzimní turné oblíbené Electro Swing Fever odstartuje v sobotu 8. října v nově zrekonstruovaném klubu Roxy. Pestrý line-up se dvěma scénami, živá hudba, djs až do ranních hodin v doprovodu akrobatických čísel a lektorů, kteří vás naučí ty správné kroky do rytmů electro-swing. Vyhlášená electro-swingová událost pro milovníky stylové zábavy vás vtáhne do víru nezapomenutelné atmosféry.

Tu dokonale podtrhne mladá  partička Eugene The Cat, která si ničím nezadá s velkými electro-swingovými velikány. Stereotypní swingové tempo dokáží zcela rozmetat energickým jazzem i tvrdým glitch hopem. Jejich tvrdší tempo potěší milovníky pořádné párty. Své o tom ví návštěvníci festivalu Rock for People, kde Eugene The Cat letos vystoupili.

Za mixážním pultem se během noci vystřídá čtveřice DJs v čele se zkušeným štramákem z Rakouska Mr. Harvey Millerem. Prestižní československý booking Electro Swing Bohemia tentokrát vsadil na jistotu v podobě oblíbeného DJ Swing Thing a jeho dvou pražských kolegů: statného DJ Swing Garden a charismatického producenta Max W.

Těšit se můžete i na parádní zvuk. Pražský klub Roxy prošel přes léto velkou rekonstrukcí. „Bude to první electro-swingová party na novém zvuku a my se už nyní nemůžeme dočkat, jak roztančíme publikum,“ říká DJ Swing Ting. „Hrát pro víc než tisícovku lidí je opravdu zážitek,“ dodává. Večírky Electro Swing Fever si nenechalo ujít už 15 000 lidí.

Kromě hudby nebude chybět ani stylový doprovodný program. Na návštěvníky čeká zábavný swingový workshop pod vedením odborných lektorů a také akrobatická show. O vizuální stránku se postarají stagedesigneři Visualove. Kdo si bude chtít na chvíli odpočinout od tancování, může se nechat vyfotit ve stylizovaném fotokoutku nebo nabrat nové síly v chill out scéně.

Electro Swing Fever startuje ve 21:00, aktuální informace o akci naleznete na facebookové události akce. Vstupenky jsou v předprodeji online na serveru GoOut.cz.

Facebooková událost ZDE , Předprodej ZDEFacebookové stránky pořadatele ZDE
 
S Kulturne.com soutěžíme o 3x2 vstupy. A jak vyhrát? Stačí správně odpovědět na následující otázku a mít štěstí při losování.

Z jakého státu pochází skupina Eugene The Cat?

Své odpovědi zasílejte až do 7.10.2016 16:00hod na e-mail soutez@kulturne.com, do předmětu zadejte Electro Swing a nezapomeňte uvést kontaktní údaje pro případ výhry. Přejeme hodně štěstí!


-----------------------------------------------------------------------------------

Správná odpověď - z Rakouska

Výheci: Roman Kotvald, Katka Špinková, Jan Kodat
Fotografie


Autor: kulturne.com

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Terapie tvorbou

Ostatní / workshop
Dům kultury Milevsko
30.11.2023 od 17:30 hod.

 

Karel Vepřek

Hudba / koncert / folk
Městská knihovna
30.11.2023 od 18:00 hod.

 

Ztratit se v lese

Ostatní / setkání / beseda
Divadlo Oskara Nedbala
30.11.2023 od 19:00 hod.

 

Pecha Kucha Night - 27.

Ostatní / setkání
F.A. Gerstnera 2, eon
30.11.2023 od 19:30 hod.