PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Roxy odstartuje novou electro-swigovou sezónu. Soutěžíme o volné vstupy.

Roxy odstartuje novou electro-swigovou sezónu. Soutěžíme o volné vstupy.

Středa, 05.10.2016 / soutěž

 

Předskokan rakouské hvězdy Parov Stelar odstartuje novou electro-swingovou sezónu v klubu Roxy. Kapela Eugene The Cat, kterou můžete mimo jiné znát z festivalu Rock for People, vystoupí 8. října na vyhlášeném večírku Electro Swing Fever. Kromě ní roztančí nově zrekonstruované prostory pražského klubu další čtyři djs ze zahraničí a České republiky. Největší electro-swingovou party ve střední Evropě doplní artisti i workshop pro návštěvníky.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA !

Podzimní turné oblíbené Electro Swing Fever odstartuje v sobotu 8. října v nově zrekonstruovaném klubu Roxy. Pestrý line-up se dvěma scénami, živá hudba, djs až do ranních hodin v doprovodu akrobatických čísel a lektorů, kteří vás naučí ty správné kroky do rytmů electro-swing. Vyhlášená electro-swingová událost pro milovníky stylové zábavy vás vtáhne do víru nezapomenutelné atmosféry.

Tu dokonale podtrhne mladá  partička Eugene The Cat, která si ničím nezadá s velkými electro-swingovými velikány. Stereotypní swingové tempo dokáží zcela rozmetat energickým jazzem i tvrdým glitch hopem. Jejich tvrdší tempo potěší milovníky pořádné párty. Své o tom ví návštěvníci festivalu Rock for People, kde Eugene The Cat letos vystoupili.

Za mixážním pultem se během noci vystřídá čtveřice DJs v čele se zkušeným štramákem z Rakouska Mr. Harvey Millerem. Prestižní československý booking Electro Swing Bohemia tentokrát vsadil na jistotu v podobě oblíbeného DJ Swing Thing a jeho dvou pražských kolegů: statného DJ Swing Garden a charismatického producenta Max W.

Těšit se můžete i na parádní zvuk. Pražský klub Roxy prošel přes léto velkou rekonstrukcí. „Bude to první electro-swingová party na novém zvuku a my se už nyní nemůžeme dočkat, jak roztančíme publikum,“ říká DJ Swing Ting. „Hrát pro víc než tisícovku lidí je opravdu zážitek,“ dodává. Večírky Electro Swing Fever si nenechalo ujít už 15 000 lidí.

Kromě hudby nebude chybět ani stylový doprovodný program. Na návštěvníky čeká zábavný swingový workshop pod vedením odborných lektorů a také akrobatická show. O vizuální stránku se postarají stagedesigneři Visualove. Kdo si bude chtít na chvíli odpočinout od tancování, může se nechat vyfotit ve stylizovaném fotokoutku nebo nabrat nové síly v chill out scéně.

Electro Swing Fever startuje ve 21:00, aktuální informace o akci naleznete na facebookové události akce. Vstupenky jsou v předprodeji online na serveru GoOut.cz.

Facebooková událost ZDE , Předprodej ZDEFacebookové stránky pořadatele ZDE
 
S Kulturne.com soutěžíme o 3x2 vstupy. A jak vyhrát? Stačí správně odpovědět na následující otázku a mít štěstí při losování.

Z jakého státu pochází skupina Eugene The Cat?

Své odpovědi zasílejte až do 7.10.2016 16:00hod na e-mail soutez@kulturne.com, do předmětu zadejte Electro Swing a nezapomeňte uvést kontaktní údaje pro případ výhry. Přejeme hodně štěstí!


-----------------------------------------------------------------------------------

Správná odpověď - z Rakouska

Výheci: Roman Kotvald, Katka Špinková, Jan Kodat
Fotografie


Autor: kulturne.com

Zemřela zpěvačka Roxette Marie Fredrikssonová

 Ve věku 61 let v pondělí zemřela zpěvačka, pianistka a skladatelka švédské kapely Roxette Marie Fredrikssonová. Zůstalo po ní nespočet hitů, které prakticky denně znějí z rádií. Podle médií podlehla následkům rakoviny, kterou ji lékaři objevili v roce 2002. Po dlouhém boji se však vrátila na pódia. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Anna K. - Akusticky 2019

Hudba / koncert
Městské divadlo Český Krumlov
12.12.2019 od 19:30 hod.

 

Spisovatelé do knihoven - Kateřina Rudčenková

Ostatní / autorské čtení a beseda
Městská knihovna Veselí nad Lužnicí
12.12.2019 od 18:30 hod.

 

Vánoční koncert pěveckých sborů

Hudba / koncert
Spektrum Sezimovo Ústí
12.12.2019 od 18:00 hod.

 

Latinská Amerika (opět) na politickém rozcestí?

Ostatní / setkání / geopolitický vývoj
BaoDílna, Pražská 157, Tábor
12.12.2019 od 18:30 hod.