PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Imodium a ukradenýOvoce se zastaví na turné v Budějovicích a Jistebnici

Imodium a ukradenýOvoce se zastaví na turné v Budějovicích a Jistebnici

Čtvrtek, 17.11.2016 / článek

 

Skupiny Imodium a ukradenýOvoce jsou jedna velká parta a již potřetí vyjíždí na společné turné. To obsáhne celkem 18 zastávek napříč republikou. Obě kapely se zároveň ohlásí svými novinkami. Jako support turné se představí skupina Nouzovej východ, která s sebou přiveze svou novou desku. Turné se zastaví také na jihu Čech, a to v pátek 18. listopadu v budějovickém River clubu a 25. listopadu v Kulturním domě Jistebnice. 

Spojení Imodium a Ovoce vzniklo už v roce 2014, kdy kapela ukradenýOvoce fungovala ještě jako zakázanÝovoce. V roce 2015 spolu obě kapely pokračovaly v rámci akustického turné. Společné koncerty nejsou však jediné, co mají party společné. Thom z Imodia je zároveň producentem party ukradenýOvoce . Ta si po rozchodu s bývalým basistou a změně názvu rozšiřuje jak fanouškovskou základnu, tak svůj repertoár. Své fanoušky zásobuje kromě jiného také novými klipy – Poletím II a Vědomí.

„Zjistili jsme, že kromě hraní na pódiu nás taky baví šaškovat před kamerou...navíc klip bereme jako nejlepší způsob, jak dostat naši muziku k lidem,“ říká o kapelní tvorbě zpěvák Pišto. „V létě jsme nezaháleli a volné dny mezi koncerty trávili buď ve zkušebně, nebo studiu; díky tomu budeme moct během turné představit další klip ke zbrusu novému songu. A tentokrát nás čeká trochu kontroverzní téma...“ prozradil kytarista Láska.

Po desce Valerie se broumovská čtveřice Imodium chystá rozšířit svou diskografii. Letní sezóna skupiny patřila nejen festivalům, ale také právě přípravě nového alba. Vydání alba je v plánu na rok 2017. První vlaštovku v podobě singlu ovšem skupina vyšle ještě během turné.

„Na novém materiálu intenzivně pracujeme už od letošního léta, kromě festivalů jsme si do cesty postavili znovuobnovené Bytové turné a koncert ve věznici Bory pro tamní trestance,“ říká kytarista kapely Daniel. „Navíc v obou případech vzniknou i dokumenty, které nás po filmech 9 a půl a Autentik začalo bavit vytvářet. Společné turné s Ovocem bude oddech od práce ve studiích a střižnách! Taková intenzivní relaxace, vyzývám všechny, ať se připojí,“ s úsměvem dodává Thom.

Na koncertech zazní průřez hudební tvorbou obou skupin, samozřejmě nebudou chybět starší i nové hity. Jako host se objeví pop-punková formace Nouzovej východ. Tahle grupa má na kontě novou desku, kterou v rámci turné představí.

HVNS tour 2016:

18.11. River music club České Budějovice
19.11. Death Magnetic Domažlice
23.11. Anděl Music bar Plzeň
24.11. Rock Café Praha
25.11. KD Jistebnice
26.11. Ponorka Litvínov
2.12. Le Garage Noir Děčín
3.12. Legenda club Pacov
9.12. Apollo music club Lanškroun
10.12. Pohoda Sedlčany
16.12. Chilli music bar Jihlava
17.12. Stoun music club Frýdek-Místek

Více informací:
www.imodiumband.cz
www.ukradenyovoce.cz
www.facebook.com/Imodiumband
www.facebook.com/ukradenYovoce
bandzone.cz/imodium
www.bandzone.cz/zakazanyovoce


Fotografie


Autor: - i, dap -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Výstava růží

Výstava
Spektrum Sezimovo Ústí
03.08.2021 - 06.08.2021 od 18:00 hod.
vícedenní akce

 

Hubte trampy, serou v lese

Divadlo / komedie
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - divadelní zahrada
03.08.2021 od 20:30 hod.

 

Letní kino - Lichožrouti

Kino / film / pro děti
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
03.08.2021 od 20:30 hod.

 

Neškodná závislost

Výstava
Galerie M
03.08.2021 - 28.08.2021
vícedenní akce