PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Sziget festival zdražil poslední dostupné vstupenky. Důraz klade na bezpečnost

Sziget festival zdražil poslední dostupné vstupenky. Důraz klade na bezpečnost

Úterý, 02.08.2016 / článek

 

V pondělí 1. srpna Sziget festival zdražil poslední dostupné vstupenky na blížící se ročník. Tan vypukne ve středu 10. srpna. Organizátoři hlásili u sedmidenních permanentek vyprodáno již dva měsíce před festivalem a i ostatní vstupenky se letos prodávají s rekordní rychlostí. Nyní jsou také vyprodány všechny vstupenky na 11.srpna, kdy na festivalu vystoupí mimo jiné i popová hvězda Rihanna. Kdo chce navštívit Sziget, by neměl již déle odkládat nákup. 

Hymna Szigetu 2016


Sziget začne už za týden a kousek a kromě řady světových hvězd a pestré hudební nabídky je tu také množství dalších aktivit a atrakcí. Každý rok vzrůstá zájem o velký stan, ve kterém se prezentuje moderní cirkus. Pohodu lze zažít na Sziget pláži, která je chill-out zónou se vším co k tomu patří. Celkem je to 34 míst, kde na szigetu naleznete nehudební podia a míst, kde se odehrává speciální program. 

Prozkoumat je můžete ZDE

Přesto hlavní pozornost je upřena na hlavní pódia a koncerty hvězd

-1.den - středa 10.8.2016
The Chemical Brothers * Die Antwoord * Skunk Anansie * Marky Ramone´s Blitzkrieg

0.den - čtvrtek 11.8.2016
Rihanna * Parov Stelar * Jake Bugg * Afrojack * Travis Scott * Naughty Boy

pátek 12.8.2016
Manu Chao La ventura * Bastille * John Newman * Editors * Vinai * Kovacs * Unkle live

sobota 13.8.2016
 Muse * Sigur Rós * Bring Me The Horizont * Róisín Murphy * Kodaline * Molotov * !!! * Dyro

neděle 14.8.2016
 David Guetta * Tinie Tempah * Sum 41 * Bloc Party * Boy * Borns * Oscar and The Wolf

pondělí 15.8.2016
 Sia * Noel Gallagher´s High Flying Birds * Kaiser Chiefs * Years & Years * Nicky romero * M83 * CHVRCHES * The Neighbourhood

úterý 16.8.2016
 Hardwell (End show) * The Last Shadow Puppets * The Lumineers * Parkway Drive * Crytal Castles * Bullet For My Valentine * Jess Glynne

Ani letos nebude chybět každý den v 19:00 před hlavním pódiem populární party, ať už Colour party, Balloon party a další.

Bezpečnost
Pořadatelé každoročně zdůrazňují význam a prioritu bezpečnosti jejich návštěvníků Szigeťanů. Tento rok je důraz zabezpečení daleko vyšší než v předchozích letech. Pořadatelé zvýší počet lidí věnující se bezpečnosti a nejviditelnější to bude u vstupu na festival. Nový systém "check-in" bude fungovat na stejném principu jako na letištích. Takže před nasazením náramku budou návštěvníci požádáni, ať se prokážou svým dokladem totožnosti a kamerový systém nainstalovaný u vchodů bude probíhající výměnu sledovat.

Češi na Szigetu.
Letos českou scénu prezentuje již dříve avizovaný beatboxer En.Dru a také nově ohlášená pražská Losers Cirque Company. Čerstvý vicemistr světa v loopingu En.Dru „Boss World Looping Championship“ a dvojnásobný mistr ČR v beatboxu bude prezentovat svoji jedinečnou show na Szigetu poprvé a to v pondělí 15.8.2016. Stejně tak to bude premiera i pro moderní cirkus Losers Cirque Company. Petr Horníček a Zdeněk Moravec přivezou na Ostrov svobody své představení The Loser(s) a vystoupí v poslední den festivalu, v úterý 16.8.2016.

En.Dru 

 


Autor: - i -