PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Klubová noc odstartovala United Islands a Metronome festival

Klubová noc odstartovala United Islands a Metronome festival

Pátek, 24.06.2016 / fotoreport + video

 

 Večer byl věnovaný talentovaným začínajícím kapelám a Klubová noc se konala v rámci festivalu United Islands ve dvanácti oblíbených pražských klubech, jako jsou Palác Akropolis, Jazz Dock, Rock Café, MeetFactory a další. Klubová noc tak úspěšně odstartovala letošní víkendový festivalový dvojboj v podobě ostrovního festivalu United Islands of Prague a nového Metronome festivalu. 

Video z Klubové noci


Dnes, v pátek 24. června, ve 20.30 ožije areál holešovického Výstaviště velkým společným hudebním večírkem obou festivalů. Pódia této warm-up party rozezní tři české kapely – Thom Artway, No Distance Paradise a minus123minut. „Tři koncerty v předvečer festivalu jsou takovou pozvánkou a ochutnávkou toho, jak to bude o víkendu v areálu METRONOME vypadat a co všechno tam návštěvníkyčeká. Zároveň tím křtíme náš nový festival, a všechny zveme, aby to oslavili s námi. První ročník totiž víckrát nezažijí!," dodává Barbora Šubrtová, dramaturgyně festivalu. Vstup na páteční warm-up je zdarma. Festivaly pak pokračují celý víkend, více zde: www.kulturne.com/clanek/4388-united-islands-of-prague-a-metronome-festival-rozezni-prahu
 


Fotografie


Autor: - i -


Malá scéna láká na výstavy fotografií "čističky"

Budějovická kavárna na Malé scéně (DK Metropol) je místem, kde si můžete prohlédnout výstavu fotografického projektu Za hranici nevšedna, který má na svědomí trio fotografů Veronika Pilařová, Tomáš Bajer a Jindra Prokeš. Fotografie byly pořízeny převážně ve Staré čistírně odpadních vod v pražské Bubenči a divákovi přiblíží českou komunitu vyznavačů Steampunku. Výstava potrvá do 30. května a je přístupná vždy v časech otevírací doby kavárny. Více na www.bartfood.eu. (dap)

Související články

 

 
Kultura dnes


Kolega Mela Gibsona

Divadlo
Kulturní dům, U Nádraží 602
18.03.2019 od 19:00 hod.

 

Misery

Divadlo / jiný / horror - thiller
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál
18.03.2019 od 19:00 hod.

 

Tři letušky v posteli

Divadlo
Spektrum Sezimovo Ústí
18.03.2019 od 19:00 hod.

 

Jiří Malík / Zadrž vodu v krajině

Ostatní / setkání / beseda
Jednota kafe a knihy
18.03.2019 od 19:00 hod.