PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Blíží se druhý ročník Tábor hraje kuželky

Blíží se druhý ročník Tábor hraje kuželky

Sobota, 11.06.2016 / článek

 

Ve středu 22. června se koná druhý ročník veřejně přístupné soutěže – Tábor hraje kuželky. Turnaj pro širokou veřejnost je součástí celoročních akcí pořádaných Českou unií sportu „Sportuj s námi" a jižní Čechy olympijské. Už při loňské premiéře zaznamenali pořadatelé neobyčejný zájem startujících, když se na kuželně Lokomotivy Tábor koulelo od rána až do večera.

I letos očekávají organizátoři akce početné řady startujících. „Už s předstihem se nám hlásí sportovně založení jedinci, kteří si kuželky oblíbili. Chtějí si to nejen užít, ale zlepšit i své výsledky," prozradil pořadatel akce Zdeněk Krátký.

Letos bude i soutěž tříčlenných týmů3

Turnaj, který je určen pro neregistrované hráče, se uskuteční na čtyřdráhové kuželně KK Loko Tábor na Blanickém předměstí v sedmi různých věkových kategoriích jednotlivců a družstev. Žákovská kategorie je vypsána pro pětičlenná družstva, novinkou druhého ročníku bude soutěž tříčlenných týmů v kategorie dospělých.

Program dne zahájí úvodními hody v 8 hodin školní mládež včetně doprovodu, od 13 hodin do 19 hodin bude čtyřdráha přístupná veřejnosti všech kategorií. Zájemci si mohou přesný termín předem zamluvit na telefonu 381 281 379, nebo na tabor@jck.cuscz.cz.
Pro nejlepší tři v každé věkové kategorii připravili pořadatelé ČUS Tábor, město Tábor, AŠSK Tábor a KK Loko Tábor medaile, vítězové si odnesou pohár a absolutní vítěz bude mít na rok putovní pohár.

Ceny nejúspěšnějším předá poslankyně Parlamentu České republiky Radka Maxová, která převzala nad akcí záštitu, dále předsedkyně OR AŠSK Alena Heršálková a vedoucí odboru ŠMaTV města Tábora Radek Kouba.

Na kuželně bude od rána otevřen bufet s občerstvením, hráči si musí přinést vlastní sportovní obuv.
 


Fotografie


Autor: Petr Hofbauer


Téma: Sport

Související články

 

 
Kultura dnes


Malý princ

Divadlo / pohádkové divadelní představení
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
17.10.2019 od 19:30 hod.

 

Začínáme končit

Divadlo / komedie
Spektrum Sezimovo Ústí
17.10.2019 od 19:00 hod.

 

Shirley Valentine

Divadlo / komedie / komedie
Městské divadlo Český Krumlov
17.10.2019 od 19:00 hod.

 

Filmový Písek 0219

Kino / film / filmový festival
Kino Portyč
17.10.2019 - 20.10.2019 od 09:00 hod.
vícedenní akce