PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Proč jet na festival Balaton Sound 2016 a slavit? Tady máte minimálně šest důvodů

Proč jet na festival Balaton Sound 2016 a slavit? Tady máte minimálně šest důvodů

Čtvrtek, 26.05.2016 / článek

 

Pokud chcete spojit dovolenou na pláži s největšími jmény elektronické hudby a hip hopu, tak se nabízí jedinečné řešení - festival Balaton Sound 2016 na břehu jezera Balaton v Maďarsku.  Z České republiky je to mnohdy rychlejší cesta než z Brna do Prahy, takže zde je šest důvodů, proč na oslavu jubilejního desátého ročníku, která se koná od 6. do 10. července, vyrazit. 

1. Ve velkém stylu
Balaton Sound stále doplňuje program, nejnověji jsou to jména jako Steve Aoki, Chris Brown a řada dalších. Party bude ve velkém stylu, taneční sekce Dimitri Vegas & Like Mike, Martin Garrix, Armin Van Buuren, W&W, Oliver Heldens, Steve Aoki, KSHMR, Nervo, Don Diablo, Paul Van Dyk, a mnoho dalších se postarají o zážitek, na který nelze zapomenout. A pokud dostanete chuť na hip hop, rozhodně oceníte jména jako A$AP Ferg, Macklemore & Ryan Lewis, The Game, Tyga and Tyler, The Creator a Chris Brown. Chcete víc? Tak se určitě mrkněte na seznam již ohlášených jmen ZDE

2. Jezero Balaton a všechny jeho možnosti
Balaton, největší jezero ve střední Evropě, nabízí nádherné pláže, skvělé jídlo, výborné maďarské vína a různé speciality, které se tak kromě hudebního programu stávají dobrým důvodem pro návštěvu festivalu. Za zvuků hudby se můžete schladit ve vodě, relaxovat a s lidmi z více než 60 zemí světa povznést pojem letní dovolená na novou úroveň. 

Událost na facebooku ZDE

3. Party na lodi
A co by to bylo za festival konající se na břehu jezera, kdyby nebyla pořádná party I na lodi. Speciální exkluzivní lodní party s projížďkou po Balatonu. Na těchto party budou vystupovat H.O.S.H. z Hamburgu, švýcarské duo Adriatique, nebude chybět live set Rodriguez Jr. a legendární Peter Kruder, kolínské duo the Andhim. Vice o party na lodi ZDE. Pozor na tuto akci existuje jen velmi omezený počet vstupenek.

4. Oslavte 10 let Balaton Soundu
Poté, co byl první ročník Balaton Soundu v roce 2007 zcela vyprodán, se stával rok od roku zamilovanějším místem pro všechny milovníky hudby. Posledních devět let festivalu se tak stalo dějištěm různých příběhů, oslav a vždycky skvělého line-upu. I proto si letos pořadadatelé připravili různé zajímavosti a překvapení, abyste si co nejvíc užili tenhle historický moment (minimálně v životě Balaton Soundu).

Aftermovie roku 2015 5. Dostupnost, ubytování a prostředí
Zamárdi se nachází asi hodinu autem od Budapešti, takže můžete přijít jak letadlem, tak i vlakem či autobusem. Rozhodně byste jsi měli rezervovat jeden až dva dny na prohlídku Budapešti, která ročně přivítá miliony a miliony turistů.

Co se týče samotného ubytování, můžete si vybrat mezi základním kempem anebo Beach Campingem, kde na vás bude čekat připravený stan, dřevěný domeček anebo připravený karavan. Ubytování ve vlastním karavanu je ovšem rovněž možné, no Flexotel a Flexostany na vás už čekají. Více informací ZDE

6. Nultý den jak ho neznáme
Nulté dny jsou většinou o adaptaci k prostředí, hledání starých a nových kámošů, orientaci se v areálu. My ale začneme pořádnou muzikou zajištěnou od ikon Macklemore & Ryan Lewis, Oliver Heldens, Alan Walker, Madcon a dalších. Takže se ujistěte, že máte pětidenní vstupenku, která zahrnuje taky vstup na nultý den anebo si můžete zakoupit jednodenní vstupenku. Více informací  ZDE

Rozdělení po dnech:

Středa 6.7.: Macklemore and Ryan Lewis, Oliver Heldens, Madcon, Alan Walker, BassJackers

Čtvrtek 7.7.: Martin Garrix, Chriss Brown, Nervo, KSHMR, Tyler The Creator, A$AP Ferg, Don Diablo

Pátek 8.7.: Steve Aoki, Robin Schulz, Martin Solveig, Paul van Dyk, London Elektricity, Metrik,

Sobota 9.7.: Armin Van Buuren, W&W, DVBBS, Adam Beyer, GTA, Alan Fitzpatrick

Neděle 10.7.: Dimitri Vegas & Like Mike, The Chainsmokers, TYGA, Duke Dumont, The Game

Nová jména v programu:

DUKE DUMONT
DVBBS
THE CHAINSMOKERS
BASSJACKERS
WILEY
NICK CURLY
MILK & SUGAR
CHOCOLATE PUMA
STADIUM X
ANDHIM
AGORIA
RODRIGUEZ JR.
ADRIATIQUE
PETER KRUDER
H.O.S.H.
MEFJUS
DJ DIE
MURDOCK
BLACK SUN EMPIRE
THE UPBEATS
NICKBEE
DISMANTLE
LADY WAKS
WATERMAT
GUY MANTZUR
IZHEVSKI & GORJE HEWEK
Tomsize
Sascha Braemer
REELOW 


Fotografie


Autor: - i, dap -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Sýrový rakletovací večer

Ostatní / ochutnávka
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
15.11.2019 od 19:00 hod.

 

Večery S 2019 - Pták Lajf, Standa Kahuda, Stráníci

Hudba / koncert / folk, rock, jazz, šanson
Divadlo U Kapličky, Husova 622/45, České Budějovice
15.11.2019 od 19:00 hod.

 

Taneční hodiny 2019

Ostatní / workshop
Dům kultury Milevsko
15.11.2019 od 19:00 hod.

 

Budějovický Manifest - 30 let svobody

Hudba / festival
Kampa, Slavie, Velbloud aj.
15.11.2019 - 17.11.2019 od 18:00 hod.
vícedenní akce