PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


United Islands of Prague a Metronome festival rozezní Prahu

United Islands of Prague a Metronome festival rozezní Prahu

Pondělí, 23.05.2016 / článek

 

Praha bude od 23. června do 27. června zažívat hudební týden. Jako každý rok se rozezní vltavské ostrovy hudbou festivalu United Islands of Prague a k tomu se letos přidá zbrusu nový projekt Metronome festival. Na ten míří Iggy Pop, Foals, The Kooks, Walk off the Earth nebo Crystal Fighters. 

United Islands of Prague objeví evropské hudební talenty

Od 23. do 26. června rozezní United Islands  of Prague centrum Prahy a představí ty nejzajímavější hudební objevy. I letošní 13. ročník se soustředí na kvalitní produkci talentovaných domácích i zahraničních umělců a v Kinského zahradě, na Kampě, Střeleckém ostrově a Janáčkově nábřeží představí více než 100 sólistů a kapel. Hudební víkend předznamená Klubová noc, která se uskuteční ve čtvrtek 23. června v pražských hudebních klubech.
Vstupné je zdarma a program najdete na www.unitedislands.cz.


Metronome přiveze hvězdy světové hudební scény

Podia areálu holešovického Výstaviště v ten samý víkend ovládnou světové hudební hvězdy jako je legenda Iggy Pop, jedna z nejžádanějších kapel současnosti Foals, populární indierockeři The Kooks, elektro-popová zpěvačka Ella Eyre či J.A.R. se svou velkolepou show s gospelovým sborem. 25. a 26. června tak v Praze poprvé odstartuje METRONOME, raketa mezi festivaly, a představí české metropoli více než 30 hudebních interpretů.

Předprodej vstupenek je ZDE a více z program najdete na METRONOMEFESTIVAL.CZ  


Autor: - i, dap -


Malá scéna láká na výstavy fotografií "čističky"

Budějovická kavárna na Malé scéně (DK Metropol) je místem, kde si můžete prohlédnout výstavu fotografického projektu Za hranici nevšedna, který má na svědomí trio fotografů Veronika Pilařová, Tomáš Bajer a Jindra Prokeš. Fotografie byly pořízeny převážně ve Staré čistírně odpadních vod v pražské Bubenči a divákovi přiblíží českou komunitu vyznavačů Steampunku. Výstava potrvá do 30. května a je přístupná vždy v časech otevírací doby kavárny. Více na www.bartfood.eu. (dap)

Související články

 

 
Kultura dnes


Kolega Mela Gibsona

Divadlo
Kulturní dům, U Nádraží 602
18.03.2019 od 19:00 hod.

 

Misery

Divadlo / jiný / horror - thiller
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál
18.03.2019 od 19:00 hod.

 

Tři letušky v posteli

Divadlo
Spektrum Sezimovo Ústí
18.03.2019 od 19:00 hod.

 

Jiří Malík / Zadrž vodu v krajině

Ostatní / setkání / beseda
Jednota kafe a knihy
18.03.2019 od 19:00 hod.