PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


United Islands of Prague a Metronome festival rozezní Prahu

United Islands of Prague a Metronome festival rozezní Prahu

Pondělí, 23.05.2016 / článek

 

Praha bude od 23. června do 27. června zažívat hudební týden. Jako každý rok se rozezní vltavské ostrovy hudbou festivalu United Islands of Prague a k tomu se letos přidá zbrusu nový projekt Metronome festival. Na ten míří Iggy Pop, Foals, The Kooks, Walk off the Earth nebo Crystal Fighters. 

United Islands of Prague objeví evropské hudební talenty

Od 23. do 26. června rozezní United Islands  of Prague centrum Prahy a představí ty nejzajímavější hudební objevy. I letošní 13. ročník se soustředí na kvalitní produkci talentovaných domácích i zahraničních umělců a v Kinského zahradě, na Kampě, Střeleckém ostrově a Janáčkově nábřeží představí více než 100 sólistů a kapel. Hudební víkend předznamená Klubová noc, která se uskuteční ve čtvrtek 23. června v pražských hudebních klubech.
Vstupné je zdarma a program najdete na www.unitedislands.cz.


Metronome přiveze hvězdy světové hudební scény

Podia areálu holešovického Výstaviště v ten samý víkend ovládnou světové hudební hvězdy jako je legenda Iggy Pop, jedna z nejžádanějších kapel současnosti Foals, populární indierockeři The Kooks, elektro-popová zpěvačka Ella Eyre či J.A.R. se svou velkolepou show s gospelovým sborem. 25. a 26. června tak v Praze poprvé odstartuje METRONOME, raketa mezi festivaly, a představí české metropoli více než 30 hudebních interpretů.

Předprodej vstupenek je ZDE a více z program najdete na METRONOMEFESTIVAL.CZ  


Autor: - i, dap -