PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Asian Dub Foundation vystoupí na Mighty Sounds

Asian Dub Foundation vystoupí na Mighty Sounds

Středa, 27.04.2016 / zpráva

 

Asian Dub Foundation, unikátní kombinace junglu, dubu a punku, dorazí na dvanáctý ročník festivalu Mighty Sounds. Ten se uskuteční od 22. do 24. července na letišti Čápův dvůr v Táboře. Postaví se tak na pódium vedle dalších hvězd jako Julian Marley, Mad Sin, Perkele či Irie Révoltés. 

Asian Dub Foundation jsou jako legendy žánrového mixu pro festival Mighty Sounds skvělým doplněním dosavadního line-upu. Kvůli tvrdému junglovému rytmu, dubovým basovým linkám, originálním industriálním zvukům, punkovým kytarám, samplům z tradiční indické hudby a dech beroucímu rap-ragga roztancují každého, kdo se ocitne v jejich blízkosti.

Kromě ADF, kteří v loňském roce vydali album „More Signal More Noise“, na Mighty Sounds letos vystoupí Irie Révoltés, Skindred, Lagwagon, Julian Marley, The Casualties, The Locos, Perkele, Mad Sin, The Rumjacks, Pipes and Pints, Sto zvířat, Fast Food Orchestra a mnoho dalších. Do konce dubna je možné koupit lístek na festival od 1190 Kč, veškeré informace o prodeji vstupenek a o programu festivalu jsou k nalezení na www.mightysounds.cz.

*MIGHTY SOUNDS vol. 12*
22. – 24. července 2016
Tábor, letiště Čápův dvůr
To nejlepší z punku, punkrocku, rock‘n’rollu, reggae, hc, ska a rockabilly
www.mightysounds.cz/
www.facebook.com/mightysounds
twitter.com/MightySounds

Aftermovie Mighty Sounds 2015


Autor: - i. dap -


Téma: Mighty sounds

Zemřela režisérská legenda Vojtěch Jasný

Dnes, v sobotu 16. listopadu, ve věku 93 let umřel režisér a scénárista Vojtěch Jasný, jedna z ikon československé kinematografie. Držitel dvou cen z Cannes, Křišťálového glóbu i Českého lva aj. byl kromě jiného autorem snímku Touha, Až přijde kocour nebo trezorového díla Všichni dobří rodáci. (dap) 

Související články

 

 
Kultura dnes


Znovu a líp

Divadlo
Spektrum Sezimovo Ustí
18.11.2019 od 19:00 hod.

 

Jak byla vosa Marcelka ráda, že je

Divadlo / pro děti
Dům kultury Milevsko
18.11.2019 od 09:15 hod.