PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Předplatné do Divadla Oskara Nedbala pomalu končí. Program nabídne klasiku i modernu

Předplatné do Divadla Oskara Nedbala pomalu končí. Program nabídne klasiku i modernu

Pondělí, 01.02.2016 / článek

 

Návštěvníci Divadla Oskara Nedbala Tábor mají poslední příležitost zajistit si stálá místa v hledišti díky jarnímu divadelnímu předplatnému, které opět nabízí řadu vynikajících představení z Prahy i regionů, za všechny jmenujme například excelentní tanečně akrobatické představení The Loser(s), které je v nabídce skupiny F zaměřené na milovníky nového a moderního divadla, na inscenace nových textů a prezentuje současnou režii.  

V "eFku" divadlo uvádí hořkosmutný příběh třicátníků, takzvaných singles z ostravského divadla Petra Bezruče pod názvem Můj romantický příběh, nebo hru poněkud nekorektní a nekompromisní Small Town Boy z dílny Divadla Letí Praha, která je tak trochu i koncertem a intimní zpovědí, již vlastně nikdo nechce slyšet.

Velké příběhy najdete ve skupinách A a B, z širokého výběru zmiňme alespoň milostný příběh Kurtizána s Chantal Poullain nebo úchvatný a přesvědčivý výkon Matouše Rumla v roli Charlieho Chaplina. V obou komorních skupinách C a D se představí velké herecké hvězdy jako například Eliška Balzarová, Blanka Bohdanová, Stanislav Zindulka nebo Vilma Cibulková. Nejmenší diváci se mohou těšit na řadu zábavných pohádek plných písniček ve skupině E.

Sedmičlennou řadu předplatného uzavírá skupina H, která je zaměřena na koncerty vážné hudby.  
"Dramaturgové Divadla Oskara Nedbala hledají pro posluchače na českých i moravských scénách a jejich cílem je představit to nejlepší tak, abyste si mohli v našich hledištích oddechnout, zamyslet, zasmát i dojmout, odnést si zážitek a na chvíli se mohli vymanit z reálného života," říká za divadlo Veronika Drdáková. 

Noví zájemci mohou rozšířit naše řady předplatitelů do pátku 5. února do 18 hodin a to buď osobně, poštou nebo elektronickou přihláškou na webových stránkách www.divadlotabor.cz 

Zajištěním předplatného využíváte hned několika výhod: stálé místo v hledišti, 30% sleva na další představení uváděná v jiných skupinách předplatného, předplatní lístek je přenosný (můžete ho zapůjčit nebo darovat), předplatitelům zdarma zasílá divadlo tištěný měsíční program, plus další zvýhodnění a slevy.


Autor: - dap -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Festival Na dvanácti strunách

Festival / Kytarová hudba - vážná, folk, jazz
křížové chodby Dominikánského Kláštera, Piaristické náměstí
06.06.2023 - 27.06.2023 od 20:15 hod.
vícedenní akce

 

S láskou Mary - Paul Elliott

Divadlo / komedie
Městské divadlo, o.p.s., Horní Brána, ulice Horní čp. 2, Český Krumlov, 381 01
06.06.2023 od 19:30 hod.