PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Předplatné do Divadla Oskara Nedbala pomalu končí. Program nabídne klasiku i modernu

Předplatné do Divadla Oskara Nedbala pomalu končí. Program nabídne klasiku i modernu

Pondělí, 01.02.2016 / článek

 

Návštěvníci Divadla Oskara Nedbala Tábor mají poslední příležitost zajistit si stálá místa v hledišti díky jarnímu divadelnímu předplatnému, které opět nabízí řadu vynikajících představení z Prahy i regionů, za všechny jmenujme například excelentní tanečně akrobatické představení The Loser(s), které je v nabídce skupiny F zaměřené na milovníky nového a moderního divadla, na inscenace nových textů a prezentuje současnou režii.  

V "eFku" divadlo uvádí hořkosmutný příběh třicátníků, takzvaných singles z ostravského divadla Petra Bezruče pod názvem Můj romantický příběh, nebo hru poněkud nekorektní a nekompromisní Small Town Boy z dílny Divadla Letí Praha, která je tak trochu i koncertem a intimní zpovědí, již vlastně nikdo nechce slyšet.

Velké příběhy najdete ve skupinách A a B, z širokého výběru zmiňme alespoň milostný příběh Kurtizána s Chantal Poullain nebo úchvatný a přesvědčivý výkon Matouše Rumla v roli Charlieho Chaplina. V obou komorních skupinách C a D se představí velké herecké hvězdy jako například Eliška Balzarová, Blanka Bohdanová, Stanislav Zindulka nebo Vilma Cibulková. Nejmenší diváci se mohou těšit na řadu zábavných pohádek plných písniček ve skupině E.

Sedmičlennou řadu předplatného uzavírá skupina H, která je zaměřena na koncerty vážné hudby.  
"Dramaturgové Divadla Oskara Nedbala hledají pro posluchače na českých i moravských scénách a jejich cílem je představit to nejlepší tak, abyste si mohli v našich hledištích oddechnout, zamyslet, zasmát i dojmout, odnést si zážitek a na chvíli se mohli vymanit z reálného života," říká za divadlo Veronika Drdáková. 

Noví zájemci mohou rozšířit naše řady předplatitelů do pátku 5. února do 18 hodin a to buď osobně, poštou nebo elektronickou přihláškou na webových stránkách www.divadlotabor.cz 

Zajištěním předplatného využíváte hned několika výhod: stálé místo v hledišti, 30% sleva na další představení uváděná v jiných skupinách předplatného, předplatní lístek je přenosný (můžete ho zapůjčit nebo darovat), předplatitelům zdarma zasílá divadlo tištěný měsíční program, plus další zvýhodnění a slevy.


Autor: - dap -

SMUTÉNKA: Zemřela světová hvězda jazzu George Mraz, písecký rodák

 Ve čtvrtek 16. září zemřela krátce po svých 77. narozeninách legenda, světový kontrabasista a písecký rodák Jiří George Mraz, který stál po boku zpěvačky Elly Fitzgerald, Stana Getze i Oscara Petersona. Po čtyřech měsících tak odešel za svým spoluhráčem, kamarádem - bubeníkem Ivanem Smažíkem. Na svém kontě má stovky nahraných alb a řadu turné s dalšími osobnostmi jako Stan Getz, Chet Baker, Oscar Peterson, Bill Evans, Dizzy Gillespie, Charlie Mingus, John Abercombie, Joe Lovano, Stephane Grappelli, Kenny Burrell, McCoy Tyner, John Scofield, Richie Beirach, Herbie Hancock, Michel Petrucciani, nebo Joe Henderson. V roce 2016 prodělal George Mráz náročnou operaci, kdy mu byla odstraněna z pancreasu cysta a zákrok se neobešel bez komplikací - infarkt a infekce. Podrobnosti připravujeme. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Slavnostní koncert pro město Písek

Hudba / koncert / vážné hudby
DIvadlo Fráni Šrámka
17.09.2021 od 19:00 hod.

 

Veselské slavnosti 2021

Festival / městské slavnosti
Náměstí T. G. Masaryka, Veselí nad Lužnicí
17.09.2021 - 18.09.2021 od 16:00 hod.
vícedenní akce

 

Velké lásky v malém hotelu

Divadlo / komedie
Spektrum Sezimovo Ústí
17.09.2021 od 19:00 hod.

 

Science Café: ZLODĚJI TĚL - Jan Votýpka

Ostatní / setkání / přednáška
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - DON klub
17.09.2021 od 19:00 hod.