PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Festival Mighty Sounds navštíví syn Boba Marleyho

Festival Mighty Sounds navštíví syn Boba Marleyho

Sobota, 30.01.2016 / zpráva

 

Festival Mighty Sounds se chystá na svůj 12. ročník, který se uskuteční opět na letišti Čápův dvůr v Táboře. V letošním roce se akce bude konat od 22. do 24. července. 

Unikátní žánrová akce, která už se posedmé uskuteční v Táboře, má každoročně skvělé ohlasy na domácí i zahraniční hudební scéně. Mix alternativních žánrů, jako je rock’n’roll, punk, reggae, ska, rockabilly, punk rock, hardcore a další, v posledních letech vždy přitáhl kolem 12 000 návštěvníků.

Na čtvrtý červencový víkend roku 2016 tak organizátoři festivalu Mighty Sounds opět chystají celou řadu opatření, která napomohou tomu, aby akce proběhla hladce. Do Tábora mimo jiné zavítá jeden ze synů legendárního reggae hudebníka Boba Marleyho, Julian Marley. Kromě něj už pořadatelé ohlásili celou řadu špičkových kapel ve svých žánrech. Další interpreti budou oznámeni v průběhu následujících měsíců na stránkách www.mightysounds.cz, kde je možné nalézt i všechny další informace o festivalu. Informovat bude také partnerský časopis Kulturne.com
 


Fotografie


Autor: - i, dap-


Téma: Mighty sounds