PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Tak my vám i sobě tedy děkujeme a přejeme...PF 2016!

Tak my vám i sobě tedy děkujeme a přejeme...PF 2016!

Čtvrtek, 31.12.2015 / glosa

 

 Rok 2015 se pomalu řadí mezi vzpomínky, k dalším číslům minulosti. V posledních hodinách nám tedy dovolte opět trochu bilancovat a zároveň vám, našim čtenářům - stávajícím i budoucím, popřát v roce 2016 hlavně zdraví, štěstí, pochopení, toleranci a lásku k sobě i druhým. A abychom nezapomněli: žijte kulturně! Protože jak říká jedno arabské přísloví: Kultura člověka je lepší než jeho zlato.

Jdeme na ta čísla. Za rok jsme díky našim dobrovolníkům vydali přes 860 článků, od zpravodajských po publicistické a to napříč Jihočeským krajem i mimo něj. Návštěvníky Kulturne.com jsme pozvali na více než 4.360 kulturních, společenských a sportovních akcí a tím pomohli nejen jejich pořadatelům. Nedílnou součástí jsou pozvánky v podobě plakátů, publikovali jsme jich na stránkách webu přes 778 kusů.
Web Kulturne.com letos také dostal nový grafický kabát a stal se responzivním, tedy více dostupným lidem s tablety a smartphony. Z těchto zařízení díky tomu došlo ke znatelnému nárůstu čtenářů a uživatelů stránek.

A co bychom si do roku 2016 přáli my? Abyste nadále sledovali a využívali naše stránky, abyste naše stránky sdíleli, šířili je mezi kamarády na facebooku, případně nám jakkoli s touto naší dobrovolnou činností pomohli a zkusili náš standardní servis a úsilí ještě vylepšit. My se na oplátku budeme snažit, abyste byli komplexně informovaní, kde se co v kultuře nejen na jihu Čech šustne a mohli tak za kulturou vyrazit či se podívat, jak to na akcích vypadalo.

V závěru bychom rádi poděkovali našim dobrovolníkům – redaktorům, reportérům, pisálkům a podporovatelům, kteří nám celý rok neúnavně pomáhali. Jmenovitě: Františku Cimlovi, Ondřejovi Maňákovi, Marku Hadrbolcovi, Tomáši Azy Spěváčkovi (a jeho ženě, která ho na akce pouštěla) Ondřeji Brynychovi, Liboru Staňkovi, Janě Škrabánkové, Vítu Novákovi, Petru Hejnovi, Kamile Kosové, Wendy Šimotové, Lee Lou, Františku Šímovi, Kristýně Padrtové, Aleně Cibulkové, Monice Petrákové, Kateřině Jelenové Šímové, Petru Kotalíkovi a mnohým dalším.
Jejich práce nebyla a není marná, jen je mnohdy nedoceněná – rozhodně ne finančně, bohužel. Ale mnozí se spokojili s pouhým díky. A to díky je z naší strany OBROVSKÉ.

Na úplný závěr ještě jeden citát Karla Taigeho: „Kultura se nedědí, kultura se dobývá.“ A my o ni pro vás bojovat budeme!

Za Kulturne.com
David Peltán - šéfredaktor, reportér, editor, korektor a kverulant
Petr Syrný - jednatel, webmajstr, novodobý otrokář a otec na fulltime
Jan Příbramský - majitel, webmajstr, občasný grafik a podržtaška všeho druhu


Autor: Kulturne.com