PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Sziget festival 2016 začíná plnit program a jde na to zostra

Sziget festival 2016 začíná plnit program a jde na to zostra

Pátek, 04.12.2015 / zpráva

 

Již po dvacáté čtvrté zve festival Sziget do svého ostrovního areálu v centru Budapešti všechny fanoušky hudby, umění a otevřeně smýšlející lidi z celého světa. Na konci listopadu velmi úspěšně odstartoval předprodej, kdy se prodalo více než 25 % dostupných permanentek. Nyní navíc ohlašuje první jména programu a další budou brzy přibývat. Sziget se koná 10. až 17. srpna 2016 a nejlevnější vstupenky jsou k dostání jen do 31. prosince.

Více než 25 procent permanentek na Sziget 2016 bylo prodáno během speciální 24hodinové zahajovací kampaně předprodeje. A tak to vypadá, že úspěchy posledních let budou pokračovat. V roce 2015 se zúčastnilo festivalu Sziget (vítěz ceny Best European Major Festival za ročníky 2014 a 2011) celkem 441 000 Szigeťanů z více než 95 zemí a tím se Sziget řadí mezi nejvíce multikulturní festivaly na světě. Nyní začíná oznamování prvních jmen ze stovek položek programu, které budou ohlášeny v příštích měsících. Osm jmen reprezentuje různé žánry a naznačuje, že i v roce 2016 bude hudební line-up pestrý, tak, jak to umí jen Sziget.

První oznámená jména jsou: Bring Me The Horizon, John Newman, Kodaline, M83, MØ, Naughty BOy, Parov Stelar, Sigúr Ros

Bring Me The Horizon


John Newman


Kodaline


M83


MØ 


Naughty Boy


Parov StelarSigúr Ros 

Chcete-li pocítit skutečnou atmosféru Szigetu, podívejte se na oficiální aftermovie shrnující sedm neuvěřitelných dní ročníku 2015: 

Vstupenky a informace: www.szigetfestival.cz
Vstupenky: www.szigetfestival.cz/tickets
 


Autor: - i -