PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Video z festivalu Sziget 2015 zahájilo předprodej vstupenek. Dostanete i dárky

Video z festivalu Sziget 2015 zahájilo předprodej vstupenek. Dostanete i dárky

Úterý, 24.11.2015 / článek

 

Předprodej vstupenek na největší středoevropský festival Sziget začal dnes, v úterý 24. listopadu, úderem poledne. Kdo zakoupí vstupenky do 24 hodin od startu, získá navíc řadu dárků. Už nyní si všichni mohou připomenout, jaký byl Sziget 2015 díky zveřejněnému aftermovie, a navodit si tak atmosféru horkého srpna na letošním festivalu v Budapešti. Festival Sziget 2016 se bude konat opět na ostrově v srdci Budapešti od 10. do 17. srpna 2016.

Začátek předprodeje provází akce, kdy ke každé vstupence zakoupené mezi 24. listopadem (poledne) a 25. listopadem (poledne) obdrží zákazník řadu dárečků a bude zařazen do losování o opravdu mimořádné zážitky. Edice permanentek Szitizen Prime je možné získat jen v těchto prvních dvaceti čtyřech hodinách prodeje a součástí těchto vstupenek jsou tyto dárečky:

Limitovaná edice Szigeťáckého trička a Szitizen Prime náramku, který můžete nosit, než odstartuje další Sziget. Soukromá exkluzivní party během Szigetu pro ty, kteří se jako první chtějí stát součástí #Sziget2016. Zlatá vstupenka, která dává majiteli možnost vybrat si přednostní vstup na festival nebo oblíbené dějiště, jeden vstup do VIP zóny nebo možnost získat výbavu na Szigeťácké Special Party dříve než ostatní. Originální plakát Szigetu zaslaný obratem poštou. Po uplynutí 24 hodinového prodeje bude vylosováno 24 transakcí, které získají ještě daleko víc. Těchto 24 výherců získá vstup do Very VIP Zóny, večeři v backstage hlavního pódia, kompletní outfit Szigetu a bungee jumping v areálu Szigetu. 

Informace o vstupenkách na www.szigetfestival.cz/tickets

Aftermovie a fotky

Festival Sziget 2015 předčil předchozí ročníky rekordní návštěvou 441 000 Szigeťanů. Ti přicestovali na tento mezinárodní festival z 95 různých zemí, aby prožili originální týden plný zábavy na ostrově v centru Budapešti. Ročník 2014 přiměl pořadatele zvýšit denní kapacitu areálu o deset tisíc, na rovných 90 000. Přesto byli vyprodány hned tři dny letošního ročníku, pondělí s hlavní hvězdou Robbie Williamsem, pátek s Kasabian a Avicii a sobota s Major Lazer a Kings of Leon. To pomohlo nastavit nový rekord festivalu, 441 tisíc návštěvníků. Kulturne.com je partnerem festivalu a ZDE můžete projít kompletní fotogalerii z místa činu.

Chcete-li zažít či znovu prožít dobrodružství, která dali dohromady organizátoři festivalu v tomto filmu, nakoukněte do světa Szigetu ve videu:

Na festivalu vystupovali umělci z 50 zemí, publikum pak tvořili návštěvníci z 95 zemí. Tento další rekord tvoří ze Szigetu jedno z nejvíce mezinárodních míst na zemi. Nejčastěji jste mohli narazit na Szigeťany z Holandska, Velké Británie, Francie, Německa a Itálie. Fanoušků z Čech každý rok přibývá, ale zatím mezi prvními patnácti zeměmi ČR nefiguruje.

Vstupenky a informace: www.szigetfestival.czAutor: - i, dap -


Večer plný kapel na Cestě

V pátek 20. září od 19 hodin se v prostoru táborského CESTA, ve sklepní části zvané Subkulturák, koná koncert kapel Nikander, Nondescript, Five seconds to leave a Lusky. Nikander a Five Seconds to leave zde zahráli minulý rok na DIY festivalu a Nondescript nedávno v rámci akce Doomed. Sestavu doplní garage punkové duo Lusky z Plzně, pro které to bude na Cestě premiéra. Večer odstartují punkoví Nondescript z Milevska a pak akce přitvrdí. Five seconds to leave z Jindřichova Hradce budou hrát skladby z jejich poslední desky Nina Who Wasn't, kde pro některé bude určitě překvapením, že kapela přidala zpěv a celkově se hudebně hodně posunula. Nikander z Brna hrají metal, hardcore, sludge a hlavně hodně nahlas. Večer uzavřou Lusky a jejich garážový rock´n´roll punk.  Vstupné je 120 až 150 Kč a celé jde kapelám. Fcb ZDE. (ro)

Související články

 

 
Kultura dnes


Nikander + 5STL + Lusky + Nondescript

Hudba / koncert / stoner - metal - hardcore - punk
CESTA Tábor
20.09.2019 od 19:00 hod.

 

Nikaragua

Ostatní / setkání / Přednáška
Spektrum Sezimovo Ústí
20.09.2019 od 18:00 hod.

 

Otevřené mistrovství ČR v Beer pongu

Sport / Beer pong
KD Dražice
20.09.2019 - 22.09.2019 od 18:00 hod.
vícedenní akce