PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Kapely hlaste se. Máte šanci vystoupit Klubové noci festivalu United Islands

Kapely hlaste se. Máte šanci vystoupit Klubové noci festivalu United Islands

Pondělí, 26.10.2015 / článek

 

Klubová noc pravidelně otevírá festival United Islands of Prague. Koná se vždy v pražských klubech a představují se zde objevy a nadějné talenty tuzemské hudební scény. Organizátoři festivalu spustili formulář na www.unitedislands.cz/booking, kde se mohou kapely přihlásit o hraní na této noci. Část kapel navíc vzejde také z dramaturgie pořadu Startér na Radiu Wave. 

Dramaturgové United Islands a Radia Wave spojili síly a chtějí společně najít nejzajímavější hudební objevy a představit je na Klubové noci. Prošly tudy i v současné době oblíbené kapely, jakou je třeba Zrní, Please The Trees nebo DVA. Pořadatelé festivalu navíc pokaždé vybírají ty nejúspěšnější interprety z Klubové noci a zvou je při příštím ročníku na hlavní open air část festivalu.

„Máme velkou radost z toho, že interprety na letošní Klubovou noc nebudeme vybírat jen my, ale také radio. S možností přihlásit se letos začínáme dříve než při předchozích ročnících, abychom dali možnost opravdu co nejvíce kapelám. Neomezujeme se žánrem ani tím, zda je kapela česká či zahraniční, hledáme kapely, které si věří a my věříme jim, že na to mají. Právě jsme spustili přihlašovací formulář v češtině i angličtině na našem webu, tak nám o sobě dejte vědět, “ láká šéfdramaturgyně United Islands Barbora Šubrtová.

Jak se tedy lze dostat na Klubovou noc?

Je potřeba se přihlásit přes formulář na www.unitedislands.cz/booking, a to do 20. prosince. Barbora Šubrtová a programové oddělení United Islands poté vyberou z řádně vyplněných žádostí ty nejzajímavější kapely a interprety. Další možností je přihlásit se přes Radio Wave do pořadu Startér a dramaturgové Radia Wave vyberou do konce ledna 15 až 20 jmén. 
Autor: i, dap -


Dvě jihočeské kapely mají Anděla

 Vyhlašování žánrových cen Anděl 2017 udělalo radost dvěma jihočeským kapelám.  V kategorii Hard & Heavy totiž zvítězila blackmetalová legenda Master's Hammer s albem Formulae. Její frontman, publicista a typograf František Štorm žije v Domaníně u Třeboně. Ve skupině  Punk a hard core vybojovala s albem Fragmenty vášní nejvíce hlasů punková kapela Ucházím z Prachaticka. Žánrové ceny v deseti kategoriích byly předány v Lucerna Music Baru v Praze.   (dap)

Související články

 

 
Kultura dnes


Na miskách vah

Divadlo / drama
Divadlo Oskara Nedbala Tábor
23.05.2017 od 19:00 hod.

 

Partnerská komunikace, zpracování emocí, aby se nám dobře žilo

Ostatní / beseda
Cesty Zdraví, Budějovická 723, Tábor
23.05.2017 od 17:00 hod.

 

Budějovický Majáles 2017

Festival / studentský festival
České Budějovice
23.05.2017 - 26.05.2017
vícedenní akce

 

Hraju, zpívám, tancuju...

Ostatní
Dům kultury Milevsko
23.05.2017 od 16:00 hod.