PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Kapely hlaste se. Máte šanci vystoupit Klubové noci festivalu United Islands

Kapely hlaste se. Máte šanci vystoupit Klubové noci festivalu United Islands

Pondělí, 26.10.2015 / článek

 

Klubová noc pravidelně otevírá festival United Islands of Prague. Koná se vždy v pražských klubech a představují se zde objevy a nadějné talenty tuzemské hudební scény. Organizátoři festivalu spustili formulář na www.unitedislands.cz/booking, kde se mohou kapely přihlásit o hraní na této noci. Část kapel navíc vzejde také z dramaturgie pořadu Startér na Radiu Wave. 

Dramaturgové United Islands a Radia Wave spojili síly a chtějí společně najít nejzajímavější hudební objevy a představit je na Klubové noci. Prošly tudy i v současné době oblíbené kapely, jakou je třeba Zrní, Please The Trees nebo DVA. Pořadatelé festivalu navíc pokaždé vybírají ty nejúspěšnější interprety z Klubové noci a zvou je při příštím ročníku na hlavní open air část festivalu.

„Máme velkou radost z toho, že interprety na letošní Klubovou noc nebudeme vybírat jen my, ale také radio. S možností přihlásit se letos začínáme dříve než při předchozích ročnících, abychom dali možnost opravdu co nejvíce kapelám. Neomezujeme se žánrem ani tím, zda je kapela česká či zahraniční, hledáme kapely, které si věří a my věříme jim, že na to mají. Právě jsme spustili přihlašovací formulář v češtině i angličtině na našem webu, tak nám o sobě dejte vědět, “ láká šéfdramaturgyně United Islands Barbora Šubrtová.

Jak se tedy lze dostat na Klubovou noc?

Je potřeba se přihlásit přes formulář na www.unitedislands.cz/booking, a to do 20. prosince. Barbora Šubrtová a programové oddělení United Islands poté vyberou z řádně vyplněných žádostí ty nejzajímavější kapely a interprety. Další možností je přihlásit se přes Radio Wave do pořadu Startér a dramaturgové Radia Wave vyberou do konce ledna 15 až 20 jmén. 
Autor: i, dap -


Rockový Koktejl v Košicích u Tábora už v pátek. Vystoupí na něm pět kapel v čele s Jaksi Taksi


V pátek 23. března se uskuteční v Domu Kultury v Košicích u Tábora Rockový koktejl. Na něj si pořadatelé přizvali několik rockových kapel, kterým vévodí známá skupina Jaksi Taksi. Před nimi ještě vystoupí Náhodný výběr, Brutální jahoda, Tommy Poser a Zelenina. Na návštěvníky kromě živé hudby čeká i koktejlový bar Saint James, populární hra Beer Pong a další vychytávky. Akce začíná ve 20:00 a vstupné na místě je 130Kč.

Související články

 

 
Kultura dnes


The Roosters Cabaret show

Ostatní
Dům kultury Milevsko
23.03.2018 od 20:00 hod.

 

Limetal

Hudba / koncert / hard rock a heavy metal.
Kulturní dům Písek
23.03.2018 od 20:00 hod.

 

Flamenco

Hudba / koncert / mimořádný kulturní zážitek
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - malý sál
23.03.2018 od 17:00 hod.

 

Rockový Koktejl & Jaksi Taksi

Hudba / koncert / rock / punk
KD Košice
23.03.2018 - 24.03.2018 od 20:00 hod.
vícedenní akce