PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Mighty Sounds klepe na dveře. Do Tábora veze Enter Shikari i Derricka Morgana

Mighty Sounds klepe na dveře. Do Tábora veze Enter Shikari i Derricka Morgana

Středa, 24.06.2015 / článek

 

Festival Mighty Sounds startuje 3. července a nabízí tři dny nabité tím nejlepším z punku, ska, hardcoru, reggae, rockabilly a dalších žánrů. Kromě hudby nechybí ani sportovní klání, divadla, adrenalinové zážitky a zábavní aktivity. Jedenáctý ročník akce, která je v celé Evropě proslulá výjimečnou atmosférou, letos mimo jiné přiveze Enter Shikari, Dub Incorporation, Architects nebo legendárního Derricka Morgana. S Kulturne.com můžete ještě vyhrát volný vstup na Mighty Sounds. 

Line-up festivalu Mighty Sounds, který se opět uskuteční na letišti Čápův dvůr v Táboře, je kompletní. Programu vévodí progresivní hardcore v podání Enter Shikari, skvělí reggae dancehalloví Dub Incorporation, současná jamajská reggae špička Protoje, hardcore klasici Sick Of It All, post-hardcoroví Architects, psychobilly matadoři Batmobile nebo legenda ska a rocksteady Derrick Morgan.

Jak už ale u festivalu Mighty Sounds bývá zvykem, vysoce kvalitních interpretů během prvního červencového víkendu vystoupí mnohem více. Kromě živé hudby na čtyřech pódiích se na dalších scénách představí ti nejlepší z žánrových DJs a alternativního divadla, široká bude také nabídka sportovních klání a dalšího doprovodného programu. To vše v harmonii s jedinečnou atmosférou, za kterou do Tábora přijíždí každoročně kolem 12 000 návštěvníků z celé Evropy.

Vstupenka na Mighty Sounds je v tuto chvíli k dostání od 1290 Kč, na místě bude stát 1490 Kč. Všechny praktické informace a kompletní line-up je k nalezení na www.mightysounds.cz. S Kulturne.com, které je mediálním partnerem festivalu, můžete jít na fesťák zadarmo, mrkněte do sekce Soutěž. 


Autor: dap, i -


Téma: Mighty sounds

Související články

 

 
Kultura dnes


Kurzy tance pro ženy

Sport / Salsa a latina
Taneční škola Stanislava Schöna, Pražská 131a
16.09.2019 od 17:45 hod.

 

Fantastické záhady

Ostatní / beseda s projekcí
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
16.09.2019 od 19:00 hod.

 

Kurz anglického jazyka - informační schůzka

Ostatní
Dům kultury Milevsko
16.09.2019 od 16:00 hod.

 

Předškoláček aneb Hrajeme si na školu

Pro děti
Dům kultury Milevsko
16.09.2019 od 16:00 hod.