PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Další akcí seriálu „Sportuj s námi“ jsou kuželky

Další akcí seriálu „Sportuj s námi“ jsou kuželky

Sobota, 20.06.2015 / článek

 

 Chcete si zasportovat a ještě změřit síly se svými kamarády? Ideální možnost k tomu máte ve středu 24. června, kdy se koná premiérový ročník veřejně přístupné soutěže – Tábor hraje kuželky.

Jednodenní turnaj pro širokou veřejnost je součástí celoročních akcí pořádaných Českou Unií sportu „Sportuj s námi“, tentokrát je zaměřena na méně známý, přesto oblíbený sport – kuželky. „Je to výjimečná příležitost vyzkoušet si kuželky. Ať už zábavnou nebo soutěživou formou,“ zve všechny zájemce spolupořadatel akce Zdeněk Krátký.

Soutěžit se bude na čtyřdráhové kuželně KK Loko Tábor na Blanickém předměstí v disciplíně 4 x 10 hodů do plných v šesti věkových kategoriích (3., 4., 5., 6.-7., 8.-9. třídy základních škol a veřejnost). Pro nejlepší tři v každé věkové kategorii připravili pořadatelé ČUS Tábor, město Tábor, AŠSK Tábor a KK Loko Tábor medaile, vítězové si odnesou pohár a absolutní vítěz bude mít na rok putovní pohár. Program dne zahájí úvodními hody v 8 hodin školní mládež včetně doprovodu, od 14 hodin do 19 hodin bude čtyřdráha přístupná veřejnosti všech kategorií.

Zájemci si mohou přesný termín předem zamluvit na telefonu 381 281 379, nebo na info@cstv.tabor.cz.

Účast již přislíbil bývalý reprezentant Ivan Zámečník, který by měl patřit k největším favoritům turnaje. „Kuželky jsem už dlouho nehrál, ale hrát jsem ještě nezapoměl. Proto se už těším, a pokud mě náhodou někdo vyzve a porazí, tak mu mile rád zaplatím pivo nebo kafe,“ hecuje případné zájemce.

Na kuželně bude od rána otevřen bufet s občerstvením, hráči si musí přinést sportovní obuv.

Ideální možnost zasportovat si nevynechá ani příznivec sportu Karel Ilčík. Ten sice nemyslí na nejvyšší mety, spíš změří síly se svými přáteli. „Občas si zahraji bowling. I když jsou kuželky těžší, využiju své dlouholeté zkušenosti a určitě neprohraju,“ věří všestranný sportovec.

Dramatický náboj bude určitě mít i souboj zástupců dvou nejpopulárnějších sportů – hokejistů a fotbalistů. Kdo bude za každou stranu nominován, je zatím zahaleno rouškou tajemství. „Svoji kůži neprodáme zadarmo,“ tvrdí sportovní ředitel fotbalistů MAS Táborska Tomáš Samec.

Jistě se najdou i další zájemci vyzkoušet si zdarma netradiční sport. Proto už neváhejte, volných míst každým dnem ubývá. „Našim cílem je přilákat ke sportu co nejvíc lidí. Aby se i volnu dokázali bavit zdravým pohybem,“ nastínil Zdeněk Krátký myšlenku akce.


Autor: Petr Hofbauer


Téma: Sport

Související články

 

 
Kultura dnes


Malý princ

Divadlo / pohádkové divadelní představení
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
17.10.2019 od 19:30 hod.

 

Začínáme končit

Divadlo / komedie
Spektrum Sezimovo Ústí
17.10.2019 od 19:00 hod.

 

Shirley Valentine

Divadlo / komedie / komedie
Městské divadlo Český Krumlov
17.10.2019 od 19:00 hod.

 

Filmový Písek 0219

Kino / film / filmový festival
Kino Portyč
17.10.2019 - 20.10.2019 od 09:00 hod.
vícedenní akce