PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Red Hot Chili Peppers Revival


Hudba / koncert
Město: Jindřichův Hradec

Datum: 24.03.2023 od 20:00 hod.

Místo: Lucky Pery

 
 

 PAPRIKACZE - RED HOT CHILI PEPPERS REVIVAL - Skupina se zformovala na základech LEGENDÁRNÍHO Rhcp revivalu z Jindřichova Hradce. Sestava v roce 2009 omladila a pod názvem PAPRIKACZE přebrala štafetu skvělé interpretace písní kalifornských Red Hotů. Koncert je průřezem celou tvorbou RHCP, výbuchem energie, hráčské virtuozity a velmi věrného pocitu z hudby RED HOT CHILI PEPPERS.
THE FIBERS - mladá kapela z Jindřichova Hradce, která se inspiruje osmdesátými léty rocku a grungovými vlivy. Za poslední roky jediná hudební vlaštovka v Jindřichově Hradci!SMUTÉNKA: Zemřel frontman The Pogues

 Ve věku 65 let zemřel po vleklé nemoci zpěvák a frontman irské celtic punkové kapely The Pogues, Shane MacGowan. Rok bojoval se zákeřnou encefalitidou. The Pogues, založení 1982, ve své hudbě snoubí irský folk, rock a punk. Byli a jsou tak inspirací pro mnoho dnešních skupin, například Dropkick Murphys, Flogging Molly, ale mnoho dalších, včetně českých. The Pogues mimo jiné nejvíce proslavila skladba Fairytale of New York, bez níž si mnozí, nejen Britové, ani Vánoce nedovedou představit. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Sodoma Gomora

Hudba / koncert / horror rap
Hudební klub K2
01.12.2023 od 21:00 hod.

 

Večery S - ZAjiSTÉ, Kuba Lukáč, SPS Perchta

Hudba / koncert / folk, sbor
Divadlo U Kapličky, Husova 622/45, České Budějovice
01.12.2023 od 19:00 hod.

 

Michal Horák - Ideální čas na turné

Hudba / koncert
Divadelní klub Ántré Horní Brána, ulice Horní 2
01.12.2023 od 20:00 hod.