PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Toxymoron D&B Madness – Let It Roll edition w. Matzet


Hudba / dj / dnb
Město: České Budějovice

Datum: 17.02.2023 od 20:00 hod.

Místo: K2

 
 

 Pozor, tahle párty bude něco extra!

Toxymoron v pátek 17. února ve speciální Let It Roll edici spojí síly s týmem, který stojí za největším světovým D&B festivalem, a přivítá hosta z LIR bookingu. Matzet je producent se slovenskými kořeny, který se zabydlel v Praze a vydává hudbu na labelu jump-upového velikána Mackyho Gee, Down 2 Earth Recordings. Přijďte si užít veselou a hravou stránku drum&bassu v Matzetově setu nabitém energií a novinkami z jeho tvorby, kterou ve svých setech hrají Noisia, Sub Focus, Current Value, Macky Gee, Skepsis, Hedex a mnoho dalších, a která pravidelně zní v rádiích BBC, Kiss a Rinse FM.

Dáváme šanci mladým DJs a v K2 si kromě hlavního hosta střihnou premiéru i nováčci na scéně. V prvním slotu se představí talent Kejs z Písku a dalších 75 minut bude patřit nadějné českobudějovické dvojici Marksman & Banker.

Parket před hlavním hostem nažhaví hvozdenská hvězda Kejleb v hodinovém setu a Matzet nastoupí půl hodiny po půlnoci. Přijít pozdě by byl hřích! V 1:45 přitvrdí rezident Hanzall a na závěrečnou neurofunkovou jízdu vás pozve Smolis.SMUTÉNKA: Zemřel frontman The Pogues

 Ve věku 65 let zemřel po vleklé nemoci zpěvák a frontman irské celtic punkové kapely The Pogues, Shane MacGowan. Rok bojoval se zákeřnou encefalitidou. The Pogues, založení 1982, ve své hudbě snoubí irský folk, rock a punk. Byli a jsou tak inspirací pro mnoho dnešních skupin, například Dropkick Murphys, Flogging Molly, ale mnoho dalších, včetně českých. The Pogues mimo jiné nejvíce proslavila skladba Fairytale of New York, bez níž si mnozí, nejen Britové, ani Vánoce nedovedou představit. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Michal Horák - Ideální čas na turné

Hudba / koncert
Divadelní klub Ántré Horní Brána, ulice Horní 2
01.12.2023 od 20:00 hod.

 

 

SVĚTLOMAT

Hudba / koncert / rock - blues - funk - punk
Kamenáč music art pub
01.12.2023

 

Nasvícení města Sezimovo Ústí - Janek Ledecký!

Ostatní / setkání
náměstí Tomáše Bati
01.12.2023 od 15:00 hod.